Об’єдналися заради чистоти міста Об’єдналися заради чистоти міста

25 червня в рамках проекту «Зроби Україну чистою – 2015» представники Хмельницької територіальної організації «СОЛІДАРНІСТЬ» – БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА», об’єднавшись… Далі »

У Хмельницькому через скриньки можна оновити міліцію У Хмельницькому через скриньки можна оновити міліцію

У велелюдних місцях Хмельницького правоохоронні органи встановили 10 спеціальних скриньок для скарг і побажань від громадян. Про це у “Фейсбуку” написав… Далі »

Хмельницький суд “визволив” з-за грат розповсюджувача “Новоросії” Хмельницький суд “визволив” з-за грат розповсюджувача “Новоросії”

Сьогодні Апеляційний суд Хмельницької області прийняв рішення задовільнити апеляційні вимоги прокурора та частково задовільнити вимоги адвоката Андрія Орєхова, засудженого за… Далі »

Депутати нарешті призначили головного лікаря районної лікарні Депутати нарешті призначили головного лікаря районної лікарні

На сьогоднішній позачерговій сесії районної ради депутати з другої спроби нарешті визначились хто стане новим головним лікарем районної лікарні. За… Далі »

ПАТ «Хмельницькобленерго»: зміни попереду? ПАТ «Хмельницькобленерго»: зміни попереду?

Вчора відбулись річні загальні збори акціонерів ПАТ “Хмельницькобленерго». Розглядались питання про припинення повноважень голови та членів наглядової ради ПАТ «Хмельницькобленерго»;… Далі »

Бійцям АТО чорноострівчани подарували «КамАЗ» Бійцям АТО чорноострівчани подарували «КамАЗ»

Днями із Чорноострівського хлібоприймального підприємства на передову АТО відправили великоваговий  транспортний засіб – «КамАЗ». До того вантажівка перебувала у неробочому… Далі »

У Хмельницькому художньому музеї покажуть аудіо-візуальний проект «Війна» У Хмельницькому художньому музеї покажуть аудіо-візуальний проект «Війна»

Його повна назва – “Війна. 11 портретів. Портрети та історії людей, що пройшли крізь пекло війни”. Аудіо-візуальний мистецький проект художника… Далі »

На Хмельниччині сталася пожежа на території ландшафтного  парку «Мальованка» На Хмельниччині сталася пожежа на території ландшафтного парку «Мальованка»

В лісовій зоні, поблизу сіл Савинці і Траулин Шепетівського району, сталася пожежа. Загорівся самосад та суха трава у березовому гаю…. Далі »

ЗМІ: в Кам’янець-Подільському районі почались махінації із землею ЗМІ: в Кам’янець-Подільському районі почались махінації із землею

Як пише Кам’янецький часопис «Ключ», ТОВ «Агросолюшнс», агровиробництво з іноземним капіталом, з 2009 року орендує невитребувані паї на території Врубловецької… Далі »

Легкоатлети Хмельниччини здобули тріумфальну перемогу у Черкасах Легкоатлети Хмельниччини здобули тріумфальну перемогу у Черкасах

Чемпіонат України з бігу на 10 000 метрів в Черкасах завершився тріумфом легкоатлетів Хмельниччини, котрі за явної переваги виграли командну… Далі »