Легкоатлети Хмельниччини здобули тріумфальну перемогу у Черкасах

Чемпіонат України з бігу на 10 000 метрів в Черкасах завершився тріумфом легкоатлетів Хмельниччини, котрі за явної переваги виграли командну першість, на другому місці збірна Київщини, а замкнули трійку призерів представники столиці.

Серед чоловіків відзначився майстер спорту Ігор Полозов, який фінішував з третім результатом 29 хв.,27,90 сек. В жінок молодіжної вікової групи чемпіонкою стала Вікторія Калюжна (35 хв. 23,20 сек). Цих обох полончан готував до змагань заслужений тренер України Володимир Ліщук, який має досвід роботи з національною збірною.

Вагомий внесок в загальний успіх подолян внесли кам’янчани, вихованці заслуженого тренера України Василя Ліщука. Так, з особистим рекордом (30 хв. 06,56 сек) срібну медаль серед молоді виборов Максим Якимчук, який поступився лише киянину Миколі Нижнику, що розпочинав заняття легкою атлетикою на Старокостянтинівщині. Віталій Капітанець фінішував п’ятим у цій же віковій категорії.

Ігор Полозов включений до складу команди України, котра 6 червня прийме участь в Італії у Кубку Європи з бігу на 10 000 метрів, а наш земляк Микола Нижник розпочав підготовку до молодіжного чемпіонату континенту.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.