У зону АТО поїхав зведений загін правоохоронців Хмельниччини У зону АТО поїхав зведений загін правоохоронців Хмельниччини

У зону проведення Антитерористичної операції на сході України сьогодні вирушив зведений загін правоохоронців Хмельниччини, куди ввійшли працівники ДСБЕЗ, заступники начальників… Далі »

12 сільських рад Віньковеччини розраховують одержати понад 5 млн. грн від терреформи 12 сільських рад Віньковеччини розраховують одержати понад 5 млн. грн від терреформи

12 сільських рад Віньковецького району розраховують одержати понад 5 млн. грн з державного бюджету у рамках співробітництва територіальних громад. Про це в… Далі »

Хмельничан вчили, як заощадити на теплу і воді Хмельничан вчили, як заощадити на теплу і воді

У центрі Хмельницького волонтери Національного екологічного центру України розповідали містянам про прості способи зменшити свої рахунки за опалення та водопостачання. Звичайна… Далі »

В Кам’янці-Подільському в режимі онлайн можна відстежити рух маршруток та якість води В Кам’янці-Подільському в режимі онлайн можна відстежити рух маршруток та якість води

В Кам’янці-Подільському можна відстежити рух міських маршруток в режимі онлайн. Відповідну інновацію розробив Департамент ЖКГ. Для того, щоб побачити, де… Далі »

За фактом пожежі “Цукерні” відкрили кримінальне провадження За фактом пожежі “Цукерні” відкрили кримінальне провадження

Хмельницька міліція відкрила кримінальне провадження за ч.1 ст. 270 «Порушення встановлених законодавством вимог пожежної безпеки» Кримінального кодексу України за фактом пожежі кафе… Далі »