За фактом пожежі “Цукерні” відкрили кримінальне провадження

Хмельницька міліція відкрила кримінальне провадження за ч.1 ст. 270 «Порушення встановлених законодавством вимог пожежної безпеки» Кримінального кодексу України за фактом пожежі кафе “Цукерні”.

Санкція статті передбачає покарання у вигляді накладення штрафу в розмірі від 50 до 120 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправних робіт на строк до двох років, або обмеження волі на строк до 3 років.

У коментарі “Незалежному громадському порталу” начальник прес-служби Головного управління ДСНС України в Хмельницькій області Андрій Козак висловив припущення щодо можливих причин пожежі.

“Головна проблема заключається у тому, що понад рік цей заклад не перевірявся підрозділами державної пожежної охорони через мораторій на проведення перевірок малого і середнього бізнесу в Україні. Внаслідок цього суб’єкти господарювання можуть вести свою діяльність з порушенням правил техніки безпеки. Здебільшого, це призводить до недотримання правил під час влаштування електромереж, будівництва додаткових будівель, опалення тощо. Рано чи пізно всі ці недоліки спричиняють пожежу. У попередні роки наші фахівці давали приписи “Цукерні” і вони протягом певного часу усували недоліки по техніці безпеки”, – зазначив пан Козак.

Як писав НГП, у центрі Хмельницького згоріла частина кондитерського кафе “Цукерня”.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 3

  1. О!Позбирала статтю і комети про Хавронюка.А про Стебло як гарно всі писали,відати знають її падлу натуру і свинячого заздрість.Жаль,її давно пора на палю,прийти з майдану і робити все,що заманеться.Сестру Катька забери з архіву,безталану,бігом в заступники впихнули, скоро переспать з усім архівом.Але сімейство!

    • А ПРИ ЧОМУ ТУТ Стебло !!! яке відношення вона має до “ЦУКЕРНІ” !!! ХОЧА В УСЬОМУ З ВАМИ ПОГОДЖУЮСЯ !!! НАТУРА ПІДЛА ТА ЗАЗДРІСНА– ТА ЩЕ Й ПРОРАХОВУЄ ВСЕ НА ДЕКІЛЬКА КРОКІВ ВПЕРЕД —- ПРИЛАШТУВАЛА БРАТА ТА ДВОЮРІДНУ СЕСТРУ НА ТЕПЛЕНЬКІ МІСЦЯ!!! ТЕПЕР І СОБІ ДАЛІ ДЕРЖАВНУ СЛУЖБУ ХОЧЕ !!! А ГОЛОВА ОДА ДУМАЄ КУДИ Ж ЛЕСЮ ПРИСТРОЇТИ !!! А ЩО КАТЬКА СПИТЬ З АРХІВАРІУСАМИ —БУДУ ЗНАТИ !!! ЩЕ ТЕ СІМЕЙСТВО!!!

  2. Власники “Цукерні”порядні і чесні люди.І,впевнена,що всі правила безпеки вони виконували. А працівнмкам управління ДСНС спочатку треба навчитись не брати хабарі і бути адекватними під час перевірок.Кожний хто з ними стикався,дуже добре знають як вони проводять перевірки.Тому-СЛАВА БОГУ ЗА МАРАТОРІЙ!!!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.