У Хмельницькому згоріла “Цукерня”

IMG_2067


IMG_2073

Як повідомили у ДСНС Хмельницької області, дзвінок про пожежу надійшов о 14:03 від перехожого, що побачив дим з кондитерського кафе у центрі Хмельницького “Цукерня”.

Вогонь знищив покриття на площі більше 200 квадратних метрів. Перекидання вогню на внутрішні території та навколишні будинки вдалось попередити. Наразі пожежа локалізована та ліквідована, на місці чергують підрозділи для того щоб не допустити відновлення осередків загорання.

На місці події працювали 36 чоловік особового складу та 11 одиниць техніки: як пожежно-рятувальної так і спеціальної.

Причини пожежі поки не відомі. Після ліквідації пожежі цим займуться експерти.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 21

 1. Ну що за хрінь? Мя улюблена кав’ярня згоріла. Я завжди, коли приїздив до Хмельницького туди заходив. =(((((((

 2. 30 років тому у мого сусіда горіла хата Сестра 2 -рідна за півтори кілометри бігла з краю села несла воду чи пів- відра чи відро скільки було в кого води селяни хватали і бігли бо пожежної не було А тут в Хмельницькому зійшлися на дивовижу

  • ну да вони мали всі бігти по-домам і відра таскати щоб потушити цукерню або в долоні воду набирати з фонтана. Тут не село і є пожежники які раз в місяць виїжають на виїзд (реальний), кожен повинен робити свою роботу!!!!

  • не на дивовижу зійшлися… а вийшли школярі, поряд школа і їх евакуйювали… мій син подзвонив та повідомив, бо навчається у цій школі… ситуація була небеспечна, міг статися вибух газу…

 3. а я всеодно в наомі ходила

 4. Шкода, дуже гарне ы хороше кафе. Дай Бог їм сил відновити ще краще. Страховку повинні виплатити.

 5. Как жаль,так люблю эту кафешку! Персонал исключительный,замечательный! Мне “Цукерня” Львов напоминает!!!!!!! (((((((( Расстроилась жутко! Излюбленное место для встреч с друзьями! Восстанавливайтесь, ребята поскорее! Дай Бог,чтоб страховку выплатили!

 6. Я бачила пожежу на власні очі з вікон школи /№16 Хм. колегіуму ім. В. Козубняка ЦЕ ЖАХ

 7. Справді дуже жаль, що згоріло одне з найкращих кафе Хмельницького і для мене особисто!

 8. Який льотчик такі і бомби, як можна було гасити так не професійно пожежу, спочатку повиливати воду з автомобілів, в паніці начали зганяти всю техніку міста, а вже аж потім почали шукати вододжерело, так самі рятувальники вині в таких наслідках. Хто там писав про страховку даже можна не сумніватись що даний об’єкт під натиском іспекції застраховано в Українській пожежно-страховій компанії яка просто бере кошти, а страховий поліс просто напросто не видають, авжеш відкати Болібруху треба нести.

 9. Шкода власників Сергія та Дмитра вклали душу у цей прекрасний заклад де можна було почастувати кавусі та солодощів в білий день сталась пожежа невжне не можла було самотушки всі присутнім погасити огонь та спасти цукерню

 10. Враховуючи, які були там ціни – мають швидко відновитись

 11. Соромно за пожежників з дирявими шлангами

 12. Очень грустное событие,было всегда вкусно аккуратно.Разочарован действиями пожарников

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.