Головний міліціянт Хмельниччини записався у антихабарники Головний міліціянт Хмельниччини записався у антихабарники

Начальник Управління МВС України у Хмельницькій області Микола Семенишин підписав “декларацію безхабарності”. Відповідну копію він виклав у “Фейсбуці”. “Наш міліцейський… Далі »

Прогульники і трудоголіки Хмельницької облради – Список Прогульники і трудоголіки Хмельницької облради – Список

Рада ГО «Хмельницький Майдан» провела дослідження відвідувань сесійних засідань та засідань постійних комісій депутатами Хмельницької обласної ради VI скликання. Відповідний… Далі »

У Хмельницькому замість учасників АТО і сімей загиблих землю виділяють посадовцям МНС У Хмельницькому замість учасників АТО і сімей загиблих землю виділяють посадовцям МНС

Сьогодні бійці Національної гвардії України та фонд «Волонтери Поділля» виступили з заявою про несправедливу та протизаконну роздачу землі міською владою… Далі »

До Хмельницького їдуть ревізори проконтролювати ліквідацію корупційних схем у держархбудінспекції До Хмельницького їдуть ревізори проконтролювати ліквідацію корупційних схем у держархбудінспекції

До Хмельницького 7 квітня прибуде комісія Держархбудінспекції України, щоб промоніторити містобудівну ситуацію в області та проконтролювати ліквідацію корупційних схем у… Далі »

У Хмельницькому новий тролейбус потрапив в аварію на другій зупинці свого руху У Хмельницькому новий тролейбус потрапив в аварію на другій зупинці свого руху

Сьогодні у Хмельницькому випустили на маршрути два нових тролейбуси. Вони оснащені низькою підлогою та пандусами для людей з особливими потребами…. Далі »

Укоопспілка взялася за перевірку Деражнянського плодоконсервного заводу Укоопспілка взялася за перевірку Деражнянського плодоконсервного заводу

Центральна спілка споживчих товариств України (Укоопспілка) взялася за перевірку Деражнянського плодоконсервного заводу. Про це “Незалежному громадському порталу” повідомили у прес-службі… Далі »

Новоушицька РДА замітає сліди в Інтернеті, які пов’язані з Януковичем Новоушицька РДА замітає сліди в Інтернеті, які пов’язані з Януковичем

З офіційного сайту Новоушицької райдержадміністрації зникла інформація про діяльність державного органу за 2013-2014 роки. З веб-сайту видалили ряд цікавих деталей,… Далі »

У Хмельницькій області борги із зарплати зросли на чверть У Хмельницькій області борги із зарплати зросли на чверть

Протягом січня-лютого цього року заборгованість із заробітної плати зросла на 25,6% і на 1 березня становила 10,6 млн. грн порівняно… Далі »