Головний міліціянт Хмельниччини записався у антихабарники

Начальник Управління МВС України у Хмельницькій області Микола Семенишин підписав “декларацію безхабарності”.

Відповідну копію він виклав у “Фейсбуці”.

“Наш міліцейський колектив долучився до загальнонаціонального руху “Ні хабарництву!”. У суботу ми з власної ініціативи підписали символічні “декларації безхабарності”. Цей документ не має юридичної сили, це радше угода з власною совістю, бо ми маємо помічати недоліки, у першу чергу, в собі, і у будь-якій хорошій справі починати варто з себе”, – написав Семенишин.

11081493_692823550828695_2168043975413515540_n

Довідка НГП. Національний рух “Ні хабарництву! Я не даю і не беру хабарів” планує залучити максимальну кількість українців, які в особистому та професійному житті не дають і не беруть хабарів.

Серед завдань: учасниками Руху стануть понад 1 мільйон українців; рівень сприйняття корупції в Україні знизиться і наша держава підніметься на 100 позицій вверх (сьогодні Україна на 144 місці серед 176 країн світу).

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 10

 1. Ну дай Бог, чтобы сам не брал и чтоб подчиненные не брали. Пора зарабатывать позитивный имидж милиции. Сегодня он ниже всякого уровня.

 2. В дитячій лікарні з лікарів на свята (цей раз Паска) М.Й.Василишину збирають гроші. Це хабар чи ні? Можливо, М.Й. Василишин добровільно-примусово(як всі медики міста) пише заяву про відпустку за власний рахунок (2-3 робочі дні кожний місяць) і потребує компенсації?

  • якийсь брєд. той Василишин не такий дурний шоб йому так гроші збирали. може ви одна з тих кого застали за порушенням під час роботи. тепер хочете перевести стрілки? вас в тій дитячій лікарні треба всіх міняти. одні п”ють на роботі, другі сплять. це якщо за кожним безсовісним працівником слідкувати, це ж дурдом. всіх безсовісних треба міняти. там же діти.

   • якщо так багато знаєте про проблеми дитячої то можливо ви і є головним лікарем цього закладу і цілувальником дупи вище згадуваного пана

    • ви там всі сидите і чекаєте поки вам хтось щось принесе!!!!

     • та не просто чекають, а нічого не роблять поки хтось щось не дасть

     • любі хмельнецькі жлоби не подобається медицина в дитячій чухайте в клініку

 3. Глава ОСББ “Цитадель” Скрипка И.И. , украл у жителей последнего 370тыс. грн., открыто уголовное дело №12014240010005972 – хищение в особо крупных размерах . Но это воровское быдло /скрипка/ откупается от следователей МВС – Цымбалюка , Монастырского и др. Уже не знаем куда обращаться , тов . Семенишин . сделайте доброе дело – помогите наказать вора .

 4. Біля овочевого ринку і біля залізничного вокзалу ганяли два дні валютчиків потім менти ще два дні просто стояли і дивилися як ті тепер торгують валютою,а тепер взагалі валютчики вже на своїх звичних місцях і ніхто вже нереагує. Напевне вже домовилися з новопризначиним міліціянтом.Скажіть будь ласка невже люди загинули і продовжують гинути за таких новопризначиних які три дні піаряться,а потім працюють у звичному “хабарницькому”РЕЖИМІ, а ми ще хочемо щоб у нас валюта була стабільна.

 5. Класика, за Фрейдом.
  “Угода з совістю — вчинок, який суперечить власним переконанням” (Словник української мови. Академічний тлумачний словник (1970—1980// http://sum.in.ua/s/ughoda)

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.