Кам’янець-Подільський хоче об’єднати навколо себе 8 сільрад Кам’янець-Подільський хоче об’єднати навколо себе 8 сільрад

Кам’янець-Подільська міська рада надіслала листи головам восьми сільських рад, села яких прилягають до міста, пропозицією приєднатися до меж Кам’янця. А… Далі »

Полковника Шинкарука обрали ректором прикордонної академії Полковника Шинкарука обрали ректором прикордонної академії

Сьогодні колектив Національній академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького обрав нового ректора. Як повідомив “Незалежному громадському порталу” речник… Далі »

Обласна влада 8 травня спілкуватиметься з живими ветеранами, а 9-го – пом’яне загиблих Обласна влада 8 травня спілкуватиметься з живими ветеранами, а 9-го – пом’яне загиблих

Керівництво Хмельницької облдержадміністрації і Хмельницької обласної ради затвердило календарний план заходів до 70-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі, Дня… Далі »

Порошенко не залишив без роботи “окупованих” суддей, перевівши їх на Хмельниччину Порошенко не залишив без роботи “окупованих” суддей, перевівши їх на Хмельниччину

Президент України Петро Порошенко перевів низку суддів, котрі працювали на нинішній тимчасово окупованій території Донбасу. Такий Указ глава держави підписав… Далі »

Отець Іван Данкевич: “Церква — це не сервісний центр з надання послуг” Отець Іван Данкевич: “Церква — це не сервісний центр з надання послуг”

Роль церкви в умовах російської агресії в Україні вийшла на перший план, зокрема, у питаннях духовного зцілення тіла і душ… Далі »

У I кварталі обсяг с/г виробництва області впав на 6% У I кварталі обсяг с/г виробництва області впав на 6%

У січні-березні 2015 р. обсяг сільськогосподарського виробництва Хмельниччини порівняно з січнем-березнем 2014 р. скоротився на 5,9%, у т.ч. в сільськогосподарських… Далі »

За ніч у Хмельницькому “випарувався” молодий сквер За ніч у Хмельницькому “випарувався” молодий сквер

У Хмельницькому невідомі зруйнували молодий сквер. Як повідомляє канал “Місто”, чотириста дерев, що висадили місяць тому у районі вулиці Свободи… Далі »

Якщо Громадська рада при ОДА хоче контролювати владу, то це порушення положення – отець Данкевич Якщо Громадська рада при ОДА хоче контролювати владу, то це порушення положення – отець Данкевич

Настоятель храму Різдва Присвятої Богородиці УГКЦ, митрофорний протоієрей і член Громадської ради при Хмельницькій облдержадміністрації Іван Данкевич вважає: якщо Громадська… Далі »

Сьогодні хмельницькі прикордонники обиратимуть ректора Сьогодні хмельницькі прикордонники обиратимуть ректора

Сьогодні в Національній академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького стартують вибори ректора. Як повідомляє прес-служба академії, процедура обрання керівництва… Далі »