Кам’янець-Подільський хоче об’єднати навколо себе 8 сільрад

Кам’янець-Подільська міська рада надіслала листи головам восьми сільських рад, села яких прилягають до міста, пропозицією приєднатися до меж Кам’янця. А сьогодні в районній раді відбулося розширене засідання координаційної ради з питання запровадження Закону «Про добровільне об’єднання територіальних громад».

Переконував сільських голів в плюсах такого об’єднання міський голова Михайло Сімашкевич та секретар міськради Анатолій Качуровський.

Включити в межі Кам’янця-Подільського пропонують Голосківську, Гуменецьку, Довжоцьку, Зіньковецьку, Кам’янську, Панівецьку, Колибаївську та Слобідко-Кульчиївецьку сільські ради.

IMG_5567

Як повідомив НГП Анатолій Качуровський, є багато переваги для громад, що вирішать влитись в межі міста.

«Діти зможуть навчатись в садочках і школах Кам’янця, користуватись лікарняними закладами, матимуть перспективу розвитку і реконструкції водопровідних, каналізаційних і електричних мереж, централізоване обслуговування кладовищ, освітлення вулиць, ремонт доріг та інше. Також після об’єднання зросте вартість їхньої нерухомості»,- вважає секретар міської ради.

Місто ж натомість отримає збільшення населення, нові території для будівництва та розвитку інфраструктури. Схожим методом об’єднання вже пройшли багато європейських країн, серед яких Норвегія та Польща.

Очікується, що до середини червня сільські ради розглянуть це питання на сесіях сільради та приймуть рішення. Наразі Кам’янець-Подільський одне з перших міст Хмельниччини, що почало впроваджувати дану інновацію.

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 5

  1. Шановний пане секретаре та мере! Ви вже для міста все робите, і діти в садочках “Сидять” за щомісячні,бєшєні бабки, і школі треба чорті зна скільки проплатити, і медицина у вас в місті на ” високому безплатному” рівні, і з водорпровідними каналізаціями у вас все в місті гаразд, а про ремонт доріг вже й говорити немає що. Що ви ще придумаєте , щоб з цього міста докачати вже останнє.
    А й справді вам треба розширитися, бо ж всі землі під ковбаснями та інший бізнес у вас незаконний, за який ви нікопійочкуи не плотите.

  2. тарифи в Кам янці одні з найвищих в Україні, в міській раді продовжують працювати “штуки баксів”, бюджетників (з їх мізерними зарплатами) продовжують відправляти щороку у відпустки за свій рахунок, коли давали меру звання людина року – кам янчан не спитали.

    видно лише постійний самопіар мера і його друзів. позорище.

  3. Геть з міськради Бабія! Це тормоз хабарний реформ.

  4. Таке відчуття що міська влада “найрозумніша” ))))) От, тільки з тупими коментарями пристаркуватого алкоголіка секретаря. Особливо тішить про вартість нерухомості , де у найближчих селах відміну від міста вона вища у декілька разів … Як роблять розвод по Кам’янецьки , ми жителі міста і так знаєм . Ігорь

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.