Новоушицька РДА замітає сліди в Інтернеті, які пов’язані з Януковичем

З офіційного сайту Новоушицької райдержадміністрації зникла інформація про діяльність державного органу за 2013-2014 роки.

З веб-сайту видалили ряд цікавих деталей, які засвідчують те, що місцеві керівники не розділяли стурбованості Євромайданівців щодо зриву підписання Угоди на Європейську інтеграцію під час Революції Гідності.

На збереженій копії сайту можна побачити, що посадовці активно озвучували висловлювання екс-президента Януковича.

rda

rda2

rda3

rda4

rda5

rda6

rda7

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 24

 1. Ги-ги. У новій-ушиці Януковича любили )))

 2. Державні службовці – це в першу чергу професіонали (тільки не “проффесіонали”), не можуть і не повинні бути членами ПАРТІЙ!!!, і не було б таких висловлювань та обов”язкового членства у ГОЛУБІЙ ПАРТІЇ!!!!

 3. Зміняйте прізвища колишнього на теперішнього , що змінилось ?

  • якщо зараз новий очільник ОДА ставить очільником РДА Віталія КРОПИВНИЦЬКОГО — то що може змінитися на краще !! ДО ВЛАДИ ЗНОВУ ПРИХОДЯТЬ ХАМИ ТА БЕЗПРИНЦИПНІ ОСОБИ !! ЯКІ Є НЕПОРЯДНИМИ В БІЗНЕСІ ТА ОСОБИСТОМУ ЖИТТІ !!! УКРАЇНА ПОЧИНАЄТЬСЯ З НАС —- НЕ ДОПУСТИМО ХАМСТВА ТА КУМІВСТВА В ПОЛІТИЦІ !!! МИХАЙЛЕ ВАСИЛЬОВИЧУ ! ДОСЛУХАЙТЕСЯ ДО НАРОДУ !!! ГОДІ ДОГОДЖАТИ ДЕЯКИМ ОСОБАМ !!! НЕ ЗАБУВАЙТЕ —ВИ МАЄТЕ ПРАЦЮВАТИ ДЛЯ ЛЮДЕЙ А НЕ ПРОТИ НИХ !!!!

 4. Як свадьба в малиновке – шапка туда шапка сюда

 5. Браво! ще одна “сенсація” висосана з пальця

 6. В нас в районі та сама історія. Колишні регіонали людей за людей немають

 7. Вони зомбовані, треба їх вчити думати самостійно.

 8. Треба за слова відповідати , якщо чиновники не те говорили і писали і робили , то треба відповідати , а не удаляти сайти. Майдан стояв не за це.

  • Твій майдан є збродом сектантів і сатаністів. Нормальні люди які бояться Бога не будуть на саму Водохрещу кидати камінням у міліціонерів а підуть до церкви молитися за державу і народ. Хоча шо тобі говорити свободівському анцихристу.

 9. це все Новоушицька Свобода винна

 10. А Ви недумаєте що це вказівка нового голови рда , щоб то лайно раз і назавжди викинути із життя району….

 11. Новина дня прямо. А нічого, що сайт Яника взагалі видалили? Тож, по-вашому, мав би залишитись.

 12. Янукович в Росії , а Костюченко в Новій ушиці при кожній владі . Що він там робить хтось знає ?

 13. А если сейчас администрация разместит на сайте собственное видение войны на Востоке Украины или несогласие с майдановцами. Что с ними будет? Опять будут врываться в балаклавах в здания и говорить от всего народа, бить и крушить все? Ломать – не строить. Государственные служащие которые работают в администрации делают то, что написано в должностных инструкциях. Они ни в кого не стреляли, никого не убили. у них свои обязаности при всех президентах. Закон о местных гос.администрациях принят еще в 1999 году.

 14. А шо тут такого шо цитують, зара цитують Порошенка, Яценюка, Симчишина
  Це цитати…
  Тягнибок часом Леніна цитує, то обріжти йому шось

  • знайди в інтернеті відео розстріл майдану і подивися що янукович робив з народом

   • А ти зайди в інтернет і подивись що роблять з народом нацики з айдару та правого сектору. В Дніпропетровській області правий сектор займається рейдерским захватом сільгоспземель, побили звичайних людей. Губернатор Луганської обл. Г. Москаль назвав айдарівців бандитами. От такі твої херої.

 15. Порошенка треба цитувати коли він на майдані стояв , а не зараз . А вони всі тоді Януковичу служили. Суд виносив вирок іменем Януковича , а районні і міські адміністрації поклонялися Януковичу як Леніну

 16. Це партійно-чиновницьке кубло- самі гірші сепаратисти

 17. Браво пропагандистам Януковича і Ядухи. Да здраствуєт “совок”. Виникає стійке враження, що боролися за гідність, а поьороти не можемо негідників

  • Боротись за гідність потрібно гідними методами а не вбивствами, грабежами та беспределом. Народжений повзати літати небуде. Ви до влади привели ще гірших ублюдків чим Янукович. Аваков – злодій, турчинов – зомбований сектант, яйценюк – злодій, парубій – маньяк з психічними відхилиннями (цей взагалі перебував на обліку в психлікарні м. Червоноград, сусіди розказують що в дитинстві навіть їв червячків), ляшко – збоченець, порошенко – злодій, ярош – злодій і рекетир. Верховна Рада похожа на зброд шизофреніків. Співайте дальше. ла ла ла хочу сала, б.ять нема.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.