У Хмельницькій області борги із зарплати зросли на чверть

Протягом січня-лютого цього року заборгованість із заробітної плати зросла на 25,6% і на 1 березня становила 10,6 млн. грн порівняно з початком роком.

Про це повідомляє Головне управління статистики в області.

Основна частка боргу із виплати заробітної плати (44,7%) припадала на підприємства промисловості. З кожних 100 невиплачених гривень 27 заборгували своїм працівникам підприємства Хмельницького, 15 – Полонського району, 12 – Кам’янця-Подільського та 9 – Дунаєвецького району.

У структурі загальної суми заборгованості 56,4% утворено на економічно активних підприємствах, 42,7% – на підприємствах, до яких впроваджена процедура відновлення платоспроможності боржника, або визнання його банкрутом, решта – на економічно неактивних, тобто тих, які призупинили свою виробничо-господарську діяльність у 2014р. та попередніх роках.

Вчасно не отримали заробітну плату 1,5 тис. працівників економічно активних підприємств, або 0,7% від загальної кількості працюючих. Кожному із зазначених працівників не виплачено в середньому по 3947 грн.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 4

  1. З такими боргами по заробітній платі як люди мають платити за комунальні послуги по новим тарифам !!!! покращення вже сьогодні — здається гарною казочкою в порівнянні з сьогоднішнім днем!!

    • ННННОООО, борги “при покращених вже сьогодні” були набагато більшими.
      Рік тому борг по зарплаті був 15,6 мільйона.

      • Гоша ! При побратимах ще гірший бардак чим був при покращених вже сьгодні, По крайній мірі при цих ще можна було вижити а при жидобандерівських побратимах напевно нічого іншого не залишається як взяти бомбу і підірвати себе разом з побратимами.

  2. Та нібти субсидії обіцяють нормальні.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.