У Хмельницькому замість учасників АТО і сімей загиблих землю виділяють посадовцям МНС

Сьогодні бійці Національної гвардії України та фонд «Волонтери Поділля» виступили з заявою про несправедливу та протизаконну роздачу землі міською владою Хмельницького.

За словами Таїси Антонової, яка безкоштовно надає бійцям юридичну допомогу, учасники бойових дій мають позачергове право на отримання земельних ділянок. Проте бійці, в тому числі поранені, важкопоранені, ті, що повернулися з полону отримують лише відписки від влади, що їх поставили в чергу.

Аналогічна ситуація і з сім’ями загиблих. А рідні загиблого 17-річного Назара, який був бійцем батальйону «Айдар», взагалі не можуть отримати жодної державної допомоги. Все тому, що син служив добровольцем. У цій справі правозахисник збирається звернутись до суду.

В той же час на сесію міської раді, котра відбудеться 8 квітня, винесено проект рішення про позачергове виділення земельних ділянок 9 співробітникам МНС. В тому числі керівнику головного управління МНС у Хмельницькій області Борису Болібруху та його першому заступнику Володимиру Бондару.

P_20150406_123618P_20150406_123553P_20150406_124021

Проект рішення вже схвалений комісією з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього природнього середовища. А саму ідею виділення землі запропонував депутат міської ради Леонід Шацило.

Обурені бійці обіцяють прийти на сесію міськради, щоб не допустити несправедливої роздачи землі. Крім того, вони вирішили створити об’єднання ветеранів АТО Хмельниччини, яке буде відстоювати права бійців.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 39

 1. О найбідніші мнсники! Вони і так в палацах всі живуть, ще їм землю подавай! Депутати не дадуть, вони ж не дурні! Видно мнсники депутатів нагнули як завжди всіх нагинають за пожежну сигналізацію. Щось обіцяли прикрити цю мнсну кантору і ніяк не прикриють. Землю віддайте сім”ям загиблих в АТО. Це справедливо!

 2. А Болібрух навіть коханці Красуцький землю виділив,коли вже нажереться!

  • це не Болібрух виділив, а Чернилевський з Мельником

   • Та ніхто нічого не виділив і навряд чи виділить. Того хоче Болібрух і штовхає на сесію через свого депутата. Депутати не проголосують, це ж ганьба.

    • через свого депутата Шацила і через свого мера Чернилевського.
     це все одна шайка-лейка.

     • Чернілевський точно не вносив, нащо принижуєш себе брехнею коли не знаєш. На брехні нічого доброго не створиш. Людині, що бреше довіряти не можна.

     • депутат25, а ти що Чернилевський? сам про себе пишеш?

     • Ні я не Чернілевський, просто знаю хто це проштовхує, а якщо знаю то я вже Чернілевський? А може я Порошенко? Сміхота. Не думаю що в Чернілевського є час сидіти в коментарях. Та й не треба воно йому.

 3. треба завжди писати правду.
  депутат Шацило – це депутат від “Батьківщини” – Решала!
  Мельник бувший мер від “Батьківщини”, зараз БПП.
  Чернилевський – “Батьківщина”.

  Вся команда в зборі. Атошникам – дулю, простим людям – дулю, а собі і злодіям та корупціонерам все.

  • Стара в вас інформація. Шацило покинув Батьківщину роківи 3 тому, з тих пір от так підзаробляє.

  • Шацила вигнали з Батьківщини ще в 2011 році і він не має ніякого стосунку до партії. Саме депутати від Батьтківщини знімають це питання з порядку денного. Поки депутати Свободи займаються дешевим піаром, думаючі люди роблять свою справу

   • Олег Григорович, це шо Лукашук?
    читаємо уважно. хто вніс питання на сесію? земельна комісія. в земельній комісії 80% депутатів з Батьківщини. Отака брехня і правда.
    на фото 1 депутат від Свободи. інші люди волонтери і атошники, які в шоці як міська влада дерибанить землю.

    • пусті слова аби потрясти воздух, землі майже немає хто там вже шо дерибанить. мало шо там хоче той Болібрух, йому вже хватитью

  • 20 вересня 2010 року Служба Безпеки України затримала Анатолія Нестерука за підозрою у хабарництві та перевищені службових повноважень. Після затримання Нестерук опинився в блоці інтенсивної терапії міської лікарні. Будучи під вартою, Нестерук був позбавлений можливості балотуватись на посадку міського голови.[2]

   5 липня 2011 колегія суддів Дунаєвецького районного суду Хмельницької області визнала Нестерука Анатолія Макаровича винним у перевищені службових повноважень, виправдавши його за звинуваченнями у хабарництві та засудвши до 4 років позбавлення волі із позбавленням права займатись певною діяльністю та займати певні посади на 3 роки.[3] 31 серпня 2011 колегія суддів Хмельницького обласного адміністративного суду відтермінувала покарання на рік. 24 січня Вищий спецсуд України з розгляду цивільних і кримінальних справ залишив вирок без змін. 12 грудня 2012 шляхом таємного голосування його було обрано заступником Хмельницького міського голови.[4]

 4. Мені також прийшла відповідь ви в черзі 10356. ви отримаєте земельну ділянку через 246 років.

  А для чинуш можна і поза чергою, міській владі на все наплювати.

  • В черзі бо по закону, потім приймуть рішення про надання землі пільговим категорвям окремо. Ще ніхто нічого не виділив шо ви панікуєте. Хіба тільки мнсники тої землі хотять, чого тільки архітектор не пхає, але ж не проходить.

   • Архітектор не може вносити питання на сесію.
    Може депутат, комісія, або мер.
    тут вніс Чернилевський і Шацило з Батьківщини.

    • Яким боком тут Чернилевський, дурню? Де його підпис? Це галіматня від Свободи…

    • Чернілевський точно не вносив, нащо принижуєш себе брехнею коли не знаєш. На брехні нічого доброго не створиш. Людині, що бреше довіряти не можна.

 5. по еврейски правильно, а все остальное похуй

 6. Болібруху все мало, ще на последок хоче землю загребти. Всерівно с…ка скоро сядеш.

 7. тепер це питання точно не пройде.
  молодці волонтери. молодець Гончарук.
  корупцію зупинено!

 8. А ви Таїса Антонівна цей документ офіційно в.о. голови ДСНС України відправте, Зоряну Шкіряку. Напевно зараз саме той час коли він вирішує чи залишити при посаді керівника обласного ДСНС Хмельниччини чи все таки очистити нашу область від таких крахоборів та хабарників, у яких дійсно є власне житло у місті. А молоді лейтенанти в цей час тиняються по гуртожитках і нічого їм не світить. Негайно треба приймати відповідне рішення!!!

 9. землю роздають без черги, зелені зони знищують, молодіжний парк гальмують. міська влада забула хто її вибирав.

 10. Хмельничанину: якщо ти вже так правду любиш, то навіщо в очі підло брешеш? Шацило вигнали з Батьківщини за зраду три роки тому. Мельник ніколи не був в Батьківщині. Він скористався колишнім високим рейтингом цієї партії, але не вступав. Тому що при правлінні ПР це було небезпечно. А Чернилевський тут взагалі ні до чого.
  А що “Хмельничанине”, в партії СВОБОДА вже все так погано що рейтинг треба піднімати відвертою БРЕХНЕЮ та НАКЛЕПАМИ ???

  • Мельник ніколи не був в Батьківщині??? Я в шоці. Це ж брехня.

  • Сергі́й Іва́нович Ме́льник (* 22 лютого 1965, Моломолинці, Хмельницький район, Хмельницька область) — український політик. Міський голова Хмельницького (з липня 2006 по 21 листопада 2014)[1]. Член Спілки економістів України (з 2004). Член ВО «Батьківщина» (з 2005).

 11. Анонімному: а що означає “молодіжний парк гальмують”? Міськрада ПРИЙНЯЛА ПОСТАНОВУ про створення МОЛОДІЖНОГО ПАРКУ. При цьому попереджали що грошей на нього фізично немає. А отже молодий аноніму, план дІй такий: береш лопату в руки і гайда парк фізично створювати в реалі. А не пальцями по клаві клацати у віртуальній реальності.

 12. Ну і до всіх тут АФІГЕТЬЯКИХПРАВДОЛЮБІВ: а чого ж ви речі своїми іменами не називаєте? Під словами “бійці національної гвардії та Волонтери Поділля виступили з заявою” насправді приховано наступне : члени партії СВОБОДА які демобілізуються із націонльної гвардії та члени партії СВОБОДА які створили громадську організацію “Волонтери Поділля” вимагають для себе позачергового виділення земельних ділянок.

 13. Маку: то вийди з шоку. Нашатир допомагає. Мельник – завжди був ПОЗАПАРТІЙНИМ. І не вживай мак у великих дозах. Шкідливо для розумової діяльності.

 14. Мене не цікавлять ні партійі, ні баталійі між ними – я за елементпюарну справедливість… Першочергово дайте землю сім’ям загиблих побратимів… Це найголовніше!!!

 15. І серед бійців з присутніх жодного свободівця – перед тим як бзданути – подумай чи варто… Для Цинічного…

 16. прикро, що такі рішення взагалі розглядаються в міській раді. це просто ганьба.

  • Пропозицію мають право подати на розгляд міської ради будь-хто і будь-яку відповідно до закону, а от рішення прийняти то вже інше, за прийняття рішення несуть відповідальність депутати, за пропозицію несе відповідальність той хто її подає. тут уже видно яка людина і чого хоче.Чи вона подає розумну і законну пропозицію, чи ні, чи в неї просто великий апетит.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.