У Хмельницькому новий тролейбус потрапив в аварію на другій зупинці свого руху

Сьогодні у Хмельницькому випустили на маршрути два нових тролейбуси. Вони оснащені низькою підлогою та пандусами для людей з особливими потребами. Також в салоні нового громадського транспорту можна “зловити”високошвидкісний WiFi.

В Україні таких тролейбусів лише три. Вартість одного на момент купівлі становила 2 млн 226 тисяч гривень.

1(2)

“Дванадяцтиметрові тролейбуси мають низьку підлогу та по три камери спостереження в салоні. Дві з них працюють ззовні та показують габарити тролейбуса для того щоб уникнути зіткнень з іншими транспортними засобами”, – заявив директор Хмельницького комунального підприємства «Електротранс» Віктор Паламарчук.

Також Паламарчук зазначив, що тролейбуси придбані за кошти з міського бюджету, їхні корпуси зроблені з нержавіючої сталі, а зовнішнє оздоблення – це скло та пластик. Таким чином, вони дуже тривкі та захищені від корозії.

2

Проте не встигли нові “рогаті” проїхати і трьох зупинок, як один з них потрапив у дорожньо-транспортну пригоду. На одній із зупинок новий тролейбус не зміг розминитусь із маршрутним таксі.

Як стверджують очевидці, що перебували всередині тролейбуса, маршрутка стояла за межами зупинки та набирала пасажирів. Коли тролейбус намагався її об’їхати, його підрізала інша машина. Таким чином, правий бік нового “Електрона” уперся в лівий бік маршрутки.

3

Коли на місце ДТП прибули представники ДАІ та дозволили транспортним засобам роз’їхатись, стало зрозуміло, що пошкоджень на новому тролейбусі немає, а у маршрутки тріснув лише бампер.

uNktRwd8mEg

Водій маршрутного таксі стверджує, що він не набирав пасажирів, а вже стояв у черзі на світлофор.

4

Усі фото Афіни Черкезової, НГП.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 50

  1. Чернілевський не бзди, тому що ти в своєму житті ще жодній людині не допоміг крім себе, а державними грошима і взятками зараз піаритися це ганьба Падлюко!!! Даааа, А з Ядухою дійсно ви брати…

    • Ви брудне і хворе чудовисько. Костянтин Іванович допомагає людям. Відстояв весь Майдан. Не піариться, а робить свою роботу спокійно і толково. І людей не ображає, так як ви.

    • людям тре бути добрішими і розумнішими і терпимішими один до одного. не заздрити, не казати недобрих слів. тож потім все вертається. не тре так робити, бо то недобре, зовсім недобре.а тре об було добре життя, мирне і радісне і це може зробити людина кожна на свому місці і тоді всім буде добре і всі будуть добрі і главне не буде зазадрості, яка портить всім кров і життя. тре шоб було світле життя, світлі думки і все буде добре

  2. Подстилка Леськова Синяка Алконафтовича, его наставник этот Синяк Леськов только научил воровать!!! Подстилка Леськовская!!!

  3. То тралік з цими ПОЦанами потрапив?
    Вони не напудили в штани?

  4. В Україні таких тролейбусів лише три. – То фігня, що у Вінниці таких штук 20 хдд Товаріщі журналісти, звідки інфа про три тролейбуси?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.