В Кам’янці-Подільському в режимі онлайн можна відстежити рух маршруток та якість води

В Кам’янці-Подільському можна відстежити рух міських маршруток в режимі онлайн.

Відповідну інновацію розробив Департамент ЖКГ.

Для того, щоб побачити, де знаходиться необхідне вам транспортне таксі, потрібно зайти на сайт міської ради (розділ: маршрути) та вибрати номер маршрутки. Після цього з’явиться онлайн-карта міста з відміченими автобусами, які виконують пасажирські перевезення.

23

Наразі це ще тестова версія навігації, можливі зміни та доповнення. В соцмережах кам’янчани вже пропонують розробити мобільний додаток для телефонів.

Нагадаємо, що встановлення приватними перевізниками GPS-навігаторів було однією з вимог для проходження конкурсу на перевезення пасажирів. GPS навігація діє на всіх автобусних маршрутах та охоплює 192 автомобілі.

Також з наступного тижня біля центрального ринку мають встановити електронне інформаційне табло, де буде відображатися інформація про якість питної води. На ньому будуть розміщені всі показники води, які передбачені державними нормами.

Електронне табло буде використовуватися ще й як спосіб інформування кам’янчан про аварії на мережах, перебої з постачанням послуг, тарифи тощо.

Передавання даних буде синхронізовано з аварійно-диспетчерською службою КП «Міськтепловоденергія», яке придбало обладнання на вимогу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства та Ради національної безпеки України.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 2

  1. Обласному центрові треба соромитися…
    А вони навпаки в комунального підприємства намагаються відібрати маршрути

  2. Европа сцуко!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.