Хмельницький суд “визволив” з-за грат розповсюджувача “Новоросії”

Сьогодні Апеляційний суд Хмельницької області прийняв рішення задовільнити апеляційні вимоги прокурора та частково задовільнити вимоги адвоката Андрія Орєхова, засудженого за розповсюдження закликів до сепаратизму.

Тепер справу повернуть на повторний розгляд у суд першої інстанції. Цього вимагав прокурор так, як в матеріалах справи відсутній звукозапис одного з судових засідань, що порушує закон.

Фото Ксенії Орлової, НГП

Фото Ксенії Орлової, НГП

Крім того, в матеріалах справи була ще одна процесуальна помилка: слідчі в обвинувальному вироку не процитували заклики до сепаратизму, за котрі Андрія Орєхова судили, а згодом визнали винним. Про це заявив сам Орєхов.

Фото Ксенії Орлової, НГП

Фото Ксенії Орлової, НГП

Ці дві помилки – одна технічна, інша людська – призвели до того, що вирок суду про позбавлення Орєхова волі на 5 років було відмінено, а засудженого випустили з-під варти, оскільки на час судового розгляду справи йому вже раніше було обрано у вигляді запобіжного заходу заставу на суму 95 тис. грн. Застава була внесена.

Попри це судді апеляційного суду дали зрозуміти, що самі дії Андрія Орєхова та другої підсудної – Оксани Корецької  не виправдовують. В рішення сказано, що вони вважають безпідставним позбавлення Оксани Корецької від відбуття покарання.

Тепер Хмельницький очікує повне повторення судового процесу над особами, котрі в червні минулого року розповсюджували газету терористичного формування «Новороссия» у нашому місті.

Рішення суддів викликало бурю негативних емоцій у присутніх в залі громадських активістів. Їм скандували «Ганьба!», кричали  «Продажні судді!».

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 20

 1. А хтоб сумнівався. Наші суди найпродажніші суди у Європі. А прокурори не тільки самі продажні, а й самі безтолклві і безграмотні. Тепер прокурор області просто зобовязаний зробити відповідні висновки, а як що ні то звільнити займану посаду.

  • Совпаденіє??? Нє думаю! Це класно спланований і розіграний спектакль.

   • А чому ви – два заколотники та ваша бригада – не доведете цю справу до кінця.
    А то один ходить по телевізору піариться, а інший навіть писати не вміє.
    Ідіть до кінця. Давайте працюйте, наробили бардаку, то виправляйте. Беріть тих ..бнутих з ради майдану і давайте організовуйтесь.
    Беріть того бурлика…
    Чи хлопак вже за бгор змився, шоб не взяли воювати…

    • Та нафіга воно їм треба. Диванний воїн-то диванний воїн 🙂

    • таваріщ Ананім, на відміну від тебе підюпочного сморчка, Бурлик зараз на фронті мочить москалів і лугандонську мразь

  • Я думаю, що якби цей пан Скоробогатий дорвався до влади, то став би таким же продажним. Історія з дорвавшимися до влади у Тернопільщіні “Свободівцями” (мені на днях розсказували про це націоналсвідомі тернопільчани) це доказує.

  • О! повільнобогатий вже не шифрується 🙂 пузо своє вже відмило, чучело? Дивись, бо коли прийду, то в тебе часу не буде.

  • Йди застрелься. На твоїх руках кров. Ти ще розплатишся за невинну кров людей. Наїв рило як пацюк хозарский і ще тут пишеш свої тупорилі висери.

 2. Соромно і боляче читати….. в країні війна, а покидьків позбавляють заслуженої кари… найкращі хлопці гинуть за наше майбутнє, за країну, а отакі “отморозі” залишаються безкарними….

 3. Я не знаю конкретно в чому звинувачують тих людей, але щось все це (і взагалі стан в суспільстві) мені нагадує пріснопам’ятний 37-ий рік. Та ж сама “єдинодушність”, така ж сама поведінка “представників свідомого суспільства”: тиск на суддів, насилля, переслідування людей, які думають по іншому, перекручення історії і т.п. Взагалі, той же самий більшовизм, тільки з протилежним знаком і з добавленням шовінізму.

  • Шановний Обізнаний. Ну вам же ясно у статті сказали, що за них внесли гроші. Що тут ще треба доказувати? 🙂 Он параша сьогодні заявляє: державі треба позбутися олігархів при владі 🙂 Короче цирк яника поїхав, а…..

   • Я це знав ще у грудні 2013-го року, а саме, знав те, що це боротьба за владу між тимчасово сформувавшимися кланами олігархів, які використали для досягнення своєї мети “накціоналсвідомих” та інших люмпенів, і попереджав про наслідки (хаос, війну, падіння економіки і зубожіння звичайних людей) ще тоді. Як я зрозумів, одним із таких “використаних” і є “партизан”, який і зараз нічого не розуміє. От його я якраз і не шаную, бо в тому числі і його руками все це було зроблено.

 4. “Тепер справу повернуть на повторний розгляд у суд першої інстанції”. Так сказано в репортажі. Не треба бути юристом, щоб зрозуміти, що справу не завершено. А вам, шановні, Аліме Міщук, Сергію Скоробогатий варто згадати і покаятись за те, що ви привели людей під СБУ минулої зими і до яких це наслідків це привело!!! От це був класно спланований і розіграний спектакль. То прийміть ганьбу на свою адресу…

  • Вафлі їм будут.І не тільки їм. Сидіти не пересидіти. Або загоню на чорнобильську зону робити з неї курортну. Іх і їхні сім”ї. А також всіх тих хто писав і робив різні паскудства. 37-й будуть згадувати як відпустку.

   • Партизан, настрахай свою жінку, якщо вона в тебе є і тебе боїться. Дивись, бо сам не втечеш (Європа відмовила у безвізовому режимі). Не від мене, а від таких же самих “свідомих”, як і ти. бо революція завжди пожирала своїх дітей. Вчи історію.

 5. у каждого человеческого фактора есть фамилия имя и отчество- изза ментовской ошибки эти бандюки на свободе- а что ментам как обычно выговор

 6. поинтересуйтесь а что опять с менами- там не подложили там не описали-это новая милиция такая-безграмотные мусора дают возможность при помощи своей тупости выходить на свободу этим нелюдям-

 7. Обізнаному ++++++++++++++++

 8. люстрация-это СИТО ЧЕРЕЗ КОТОРОЕ НЕОБХОДИМО ПРОСЕЯТЬ ВСЕХ МЕНТОВ И ПРОКУРОРОВ.ИБО ЭТИ ЛЮДИШКИ В ОСНОВНОМ-ДЕТИ РОЗПАЛЬЦОВАННЫХ РОДИТЕЛЕЙ.ЗА ВЗЯТКИ УЧИЛИСЬ.ЗА ВЗЯТКИ НА ПОСАДАХ.НЕТ МОЗГОВ У ИХ ГОЛОВАХ-А НА БАЗАРЕ К СОЖАЛЕНИЮ ТОЛЬКО БАРАНЬИ.не удивляйтесь безграмотности следаков и прокуроришкам.

 9. В этой инстанции, и в этом городе, такое скасування стоит от 5000 американских президентов… А учитывая резонанс… Поэтому и ездят судейки на таких шикарных тачках, и упаковываются в ультродорогие и ультрамодные брендовые вещи…

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.