Депутати нарешті призначили головного лікаря районної лікарні

На сьогоднішній позачерговій сесії районної ради депутати з другої спроби нарешті визначились хто стане новим головним лікарем районної лікарні. За кандидатуру Олександра Костюка проголосувало 47 депутатів.

Щоправда його кандидатура була єдиною. Згідно з рішенням профільної комісії районної ради лише Олександр Костюк був допущений “конкурсу”. Один з депутатів пропонував все ж внести до голосування всіх трьох претендентів на цю посаду: Івана Гуцула, Олександра Польового та Олександра Костюка, але народні обранці проголосували проти цієї пропозиції.

Олександр Костюк підпише контракт про обіймання цієї посади впродовж трьох років. Попередньо контракт був передбачений на п’ять років, але депутати вирішили скоротити термін до трьох.

Нагадаємо, що раніше Рада Майдану проінспектувала всіх претендентів на цю посаду та “не заперечувала щодо розгляду кандидатури” Івана Гуцула та Олександра Костюка. Рекомендації від майданівців отримав Олександр Польовий, якого також підтримав колектив лікарні.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 30

 1. Нет справедливости!!!!! Люстрировать надо всех депутатов!!!! Костюк всех проплатил!!!! Как так можно? Разгонять их надо!!!!

 2. Вітаю всіх працівників районної лікарні!

 3. Головним лікарем якої районної лікарні? Чи вона одна в області?! Для кого ця інформація?

 4. З Тараненка такий журналіст, як з цапа дегустатор!

 5. Поздравляйте Филь!! Своей ложью она добилась своего!!! В больнице траур!!!!

 6. Немає справедливості у цьому світі і ніколи не буде! В се вирішують гроші!

  • Костюк ще при находженні на посаді Молдована почав проводити роботу на свою підтримку на посаду головного лікаря. І ще вчора мав цих 47 підписів.По продуктивності щодо свого обрання він на рівні депутата-мажоритарника, що методично “ОКУЧУЄ” свій округ. Ще б так працював!!!В хлопця була впевненість ,що саме його виведуть на безальтернативне голосування.
   Якщо в ВР після виборів хоч якісь зміни.,то на місцях обранці партії регіонів і дальше рулять.

   • Такі самі зміни і в Верховній Раді. Якщо ти ще тут щось коментуєш, то дійсно нічого не змінилось і не зміниться.

 7. Все ж таки, регіонали протягнули свого кандидата!

 8. В районці сьогодні траур!!!! Хоронять сьогодні корупцію хапуг дєрєбан!!!!! Траурну процесію очолюють молдован польовий прозорська мусат кімак і інша шушора.)))))

  • Громадянка Філь Вам, не дуже радій, за тобою вже давно спостерігають і трошки документують твою бєспрєдельну діяльність. А траур через то що ти своіми курячими мізками ніколи не зможеш зрозуміти, що є люди в яких може боліти не тількі за бабло, а і за хворих яким дійсно потрібна допомога, а не брити іх на сто гривень за срану довідку. Всі люди для тебе шушура …

 9. а де був Беспалов?? він же борець!!!за “справедливість…

 10. Вітаю всю громаду Хмельницького району із успішним продажем ЦРЛ. Невдовзі будете отримувати якісну але дуже недешеву медичну допомогу в Хмельницькій клініці професора Суходолі.

 11. Думаю і Прокопов зможе кафе там відкрити, недарма ж таку потужну підтримку Костюку організував, а особливу подяку напевне отримає бют в лиці Філь, звичайно і свого побратима Головко не забудуть за те що так активно розіграв всю ссвідому частину депутатів ніби жінку свою пропихає! Ось хто справжній хапуга і ліцемір.

 12. а може все буде добре i костюк буде нормальним главрачем. I З ЧОГО ВИ ВЗЯЛИ ЩО ТРАУР, ВИ ТАМ ПРАЦЮЭТЕ? А ЩО ДО ХАПУГ ПОГОДЬТИСЯ ВОНИ Э В ВСIХ ЛIКАРНЯХ УКРАIНИ, А НЕ ТIЛЬКИ В ЦРЛ.ГОЛОВНЕ ЩОБ ЛIКАРI БУЛИ ТОЛКОВI.

 13. Это надо уметь чтобы заработать два раза на одном месте. Один раз когда сожрала Молдавана и второй когда пропихнула вместе с Прокопом Костюка. Баба Натаха вишневская рулит а майдауны в жопе.

 14. Головне щоб не наібали спірідонова, а то самий главний рішала нє у дєл окажєтся, бабло за пропихування взяв, треба відпрацювать!

 15. На жаль більшості виборців інтернет недоступний, а то вини б крепко задумались за кого голосувати на майбутніх виборах, за того хто інтереси громадитвідстоює, або за того хто інтереси ці продає подорожче! Народ повинен знати героів!

 16. Це Зінчук, Сапончик, Спірідонов також всіма любимий Устійчук, Прокопов, а як же забути Головка який лиже сраку тому хто гроші дає! До речі і Гуцул з Кісельовим два чобота шахматіста, не врключаємо що вони також на продає

  • На продаж лікарні працювали темними-технічними кандидатами, недарма ж гладуняк гуцула виховував.

 17. От і все !!! Останній коментар 28.04.15 в кінці доби. Всі косточки перемили. Всі заспокоїлись. Навіщо потрібен був той галас. А то зробили саму велику проблему на всю область. Настав час тиші і спокійної праці ! УРА !!!

 18. Таки-да!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.