Бійцям АТО чорноострівчани подарували «КамАЗ»

Днями із Чорноострівського хлібоприймального підприємства на передову АТО відправили великоваговий  транспортний засіб – «КамАЗ».

До того вантажівка перебувала у неробочому стані на Пироговецькому ДП «Зоря». За словами директора  Чорноострівського ХПП Валерія Цимбалюка, ремонтні роботи по відновленню автомобіля тривали впродовж двох тижнів. Ремонтники та водії підприємства у вільний від роботи час працювали над розібраною вантажівкою. Зокрема, на автомобілі було встановлено новий двигун, карданний вал, перебрано коробку передач. Наостанок  на пофарбований у захисний колір «КамАЗ» нанесли українську символіку.

Не покладаючи рук готували подарунок воїнам АТО  електрогазозварювальник Володимир Римар, механізатори Олександр Бабійчук, Михайло Насідач, досвідчені водії Олександр Скосарєв, Віталій Окопняк, Олександр Машталєр, завідуючий майстернею Олександр Волинський.

Це не перша гуманітарна допомога від працівників Чорноострівського ХПП захисникам Вітчизни. Раніше вони відправляли на схід України борошно власного виробництва тощо. Наразі подоляни сподіваються, що подарований «КамАЗ»  допоможе українським військовим на передовій.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.