Новий міліціянт Хмельницького хоче, щоб його роботу оцінювали не за родинними зв’язками

Тимчасово виконувач обов’язків начальника Хмельницького відділу міліції Валерій Онісьєв хоче, щоб його роботу оцінювали не за родинними зв’язками.

Фото з "Фейсбуку"

Фото з “Фейсбуку”

Про це він написав у “Фейсбуці”.

“Дійсно, мій батько займається підприємництвом, але яке це має відношення до моєї професійної діяльності? Це ніяким чином не впливає на мою роботу у міськвідділі міліції, нехай і тимчасову. Я, будучи тимчасово виконуючим обов’язки начальника ХМВ, буду робити все можливе, щоб громадяни відчули позитивні зміни в нашій роботі на етапі реформування правоохоронних органів, та оцінювали мене не по родинним зв’язкам, а по професійним здобуткам”, – зазначив він.

Як відомо, новопризначений начальник обласної міліції Микола Семенишин наприкінці березня змінив хмельницького міліціянта Василя Птащука на  Валерія Онісьєва. Це відбулося у той час, коли Птащук перебував у відпустці.

За даними Єдиного державного реєстру, батько міліціянта Онісьєва Анатолій Онісьєв керує хмельницьким ринком ТОВ “Сардонікс”.

Засновниками цього ринку рахуються Петро Горчілов, Микола Івко,  Анатолій Онісьєв і Віктор Онісьєв.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 3

  1. ПОЖИВЕМО І ПОБАЧИМО! У громадській раді майдану подейкують,що кількість радників у них збільшилось, ось і хай контролюють роботу міліціянтів! Для міліції закон є закон, ЧИ ЗІ МНОЮ МОЖЕ ХТО НЕ ЗГІДЕН?

  2. Нічого поганого про нього не чула. Може щось змінеться, бо байдужість та деморалізованість колишнього керівництва дістала!Удачі, буде нелегко)

  3. Директор гостиницы “Подолье” и по совместительству – глава ОСББ “Цитадель” Скрипка И.И. , обворовал последнее на 3700000грн , открыто криминальное дело №12014240010005972 по ст.хищение в особо крупных размерах . Несколько следователей начинали вести это резонансное дело , но под давлением полковника Птащука /покровитель Скрипки /, дело не расследуется . Возможно , Вы поможете наказать вора .

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.