У Хмельницькому незаконно працює маршрут №30а – АМК

Хмельницьке обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України за результатами розгляду скарги громадської організації «Автомайдан-Хмельниччина» визнало, що на території Хмельницького без проведення конкурсу здійснюються перевезення за маршрутом №30а Примакова-Щедріна.

Про це повідомляє прес-служба відділення АМК.

Хмельницьке комунальне підприємство «Електротранс» забезпечує пасажирські перевезення  на автобусному маршруті №30 Озерна – Щедріна. Посилаючись на нерентабельність цього маршруту, КП «Електротранс» звернулося до виконавчого комітету з проханням ввести додатковий маршрут №30а, який був коротший і дублював частину маршруту №30.

Затвердження виконавчим комітетом автобусного маршруту №30а без проведення конкурсу поставило Хмельницьке комунальне підприємство «Електротранс» у привілейоване становище стосовно конкурентів та могло призвести до недопущення конкуренції на ринку перевезень пасажирів транспортом загального користування.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 4

  1. і хто за це відповість?

  2. Якийсь брєд! Якщо хочемо мати низький проїзд в тролейбусі – треба дати електротрансу розвиватись, то ж комунальне підприємство. Якийсь не державницький підхід, а турбота про кишені олігархів, аби не опустіли. Ті формальні конкурси вже дістали, на халєру вони треба!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.