Колишній “регіонал” добивається редакторського крісла новоушицької районки

Колишній голова Новоушиської районної ради і екс-керівник Партії регіонів Віктор Барчишин претендує на посаду редактора районної газети “Наддністрянська правда”.

barchyshyn

Як стало відомо “Незалежному громадському порталу”, “регіонал” подав документи на заміщення вакантної посади редактора. Наразі конкурс претендентів завершено. Наступне слово за депутатами районної ради, котрі на сесії повинні підтримати або відхилити цю кандидатуру на посаду редактора районки.

“Спілкуючись із багатьма депутатами, можу зробити висновок – більшість не сприймає Барчишина на цій посаді. Редактор має писати публікації та підписувати до друку кожен номер газети. Цей чоловік (Барчишин – НГП) нічого ніколи не писав. А керувати – керував”, – сказав у коментарі НГП один із депутатів Новоушицької райради.

Довідка НГП. У газеті “Наддністрянська правда” працює 8 осіб. Тираж видання – 4100 примірників.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 36

 1. НГП ПНХ

  • Призначення редактором Барчишина ще більше викличе невдоволення в населення, як і те, що перезавантаження влади у Новій Ушиці не відбулося. Громадськість покладає великі надії на нового голову РДА Танасійчука.

 2. Анонімний матеріал, анонімний депутат ради – не красять цей сайт. Усі бажаючі мали можливість заявити про своє бажання очолити редакцію газети. Виявилось 2 кандидата. Барчишин однозначно найкращий і не лише серед двох. Барчишин – автор ряду книг. Кількість передплатників ( одна з найбільших серед районок) заслуга у тому числі і Барчишина. Досвід роботи керівника (в школі, райраді) – теж його перевага. “Спілкуючись із депутатами Новоушицькоі ради можу сказати – більшість СПРИЙМАЄ його на цій посаді”.

  • Шановні екс-регіонали Новоушиччини. Сайт НГП – це платформа для незалежної і професійної журналістики. Це вам не Новоушицька газета, де до цих пір висвітлюють кожен крок причетних до часів Януковича місцевих чиновників, на кшталт Костюченка, Бакулея та ін.

   • Шановний Василю Івановичу!
    1. “Незалежна і професійна журналістика” за визначенням не повинна бути анонімною, – це журнаГлистика.
    2. Новоушицька газета, і далі буде висвітлювати “кожен крок місцевих чиновників”, бо її засновником є райрада і адмінстрація.
    3. Бути причетним до Януковича – не злочин. До Януковича причетний кожен з нас, бо, як не прикро, цей упир був президентом. президентом України, якого ми з вами й обрали.

    • Как правило, люди, которые желают остаться в системе власти, не чувствуют себя виновными. Поэтому не ждите, что эти ваши Бакулей, Костюченко, Барчишин уйдут по собственному желанию.

  • Як може тираж газети бути заслугою голови райради? Чи ви хочете сказати, що він авторитарним методом змушував передплачувати газету сільских голів і працівників бюджетної сфери?

 3. Нормальний він мужик. ну, був в пр, то що йому не жити і не працювати? Он усі держслужбовці були в пр- працюють і далі.

 4. “Один із депутатів Новоушицької райради” давай свою пропозицію на редактора! Де конструктивна пропозиція, чи наша позиція – всі “регіонали” – г..но? Може й так, але все у порівнянні: поки немає кращого.

 5. Дивує , що такий популярний серед читачів сайт публікує неперевірену інформацію . До конкурсної комісії дійсно надійшло дві заяви від претендентів на посаду редактора, в тому числі і від В.Барчишина. Конкурсна комісія з документами ще не знайомилась і конкурс не відбувався, обговорення кандидатур на посаду редактора на засіданнях постійних комісій районної ради не було. Відповідно до Статуту комунального підприємства “Редакція газети”Наддністрянська правда”
  засновниками газети є районна рада та районна державна адміністрація. Після визнання конкурсною комісією одного з претендентів переможцем конкурсу , обов”язкове погодження кандидатури головою РДА і тільки після цього розгляд призначення буде винесено на розгляд депутатів районної ради. “Довідка НГП. У газеті “Наддністрянська правда” працює 8 осіб. Тираж видання – 4100 примірників.”- теж не відповідає дійсності. Наразі в редакції працює тільки п”ять осіб( по штату 10) і тираж уже більше ніж 4100. Засідання конкурсної комісії відбудеться на днях, після офіційного представлення на посаді голови РДА і буде враховуватись позиція райдержадміністрації при розгляді кандидатур. .

  • Але найбільше дивує не те, що запланований конкурс чомусь перенесли, а те, що колишній голова районної організації Партії Регіонів Віктор Барчишин тріумфально сідає у крісло редактора газети. Прикро від того, що у відмиванні репутації колишніх регіоналів бере участь голова районної ради Віта Гребенюк. Шкода, що бажання забезпечити колишнього колегу робочим місцем має більше значення, ніж думка людей, патріотизм і Революція Гідності.

   • Конкурс на заміщення вакантної посади редактора газети оголошувався в тій же районці, прийом документів тривав місяць, але чомусь подано лише 2 заяви, пані Лідіє, в т.ч. і від Барчишина. Хто з двох кандидатів буде призначений редактором нікому ще не відомо, а можливо комісія відхилить обидві кандидатури. Крім того ніхто кого не обмежував у праві подачі документів на конкурс. Як і ніхто не обмежував конституційне право людини на працю, чи “колишній регіонал” Барчишин його не має? А конкурс перенесли у зв’язку з призначенням голови райдержадміністрації (представлення 2 квітня), оскільки РДА є засновником редакції, погодьтеся, що недоречно призначати редактора не врахувавши думки одного із засновників. Тріумфально сідає у крісло? Це при перенесеному за вашими словами конкурсі? Нічого не наплутали?

    • Шановні адвокати колишніх регіоналів! Не захищайте їх, а порадьте обєднатися в Опозиційний блок і звільнити посади для патріотично налаштованих професіоналів? А товаришу Барчишину порадьте не думати про керівну посаду найближчі 10 років.

 6. Сам процес повернення українців до свободи після років тоталітаризму, авторитарного правління, викликає деякий подив не тільки на Україні, але і за «бугром».

  Україна опинилася тепер у скруті. Бо виснажлива, поки що «гібридна», війна, нав’язана їй Росією, має на меті будь-що припинити рух України до демократичного світу і зруйнувати вразливі конструкції молодої демократії.

  Завданням нинішньої української влади сьогодні є – вистояти у кровопролитній війні і не піддатися на спокусу згортання прав і свобод громадян, а – навпаки – йти далі по шляху системних реформ у державі.

  Лише це збереже для влади довіру з боку всього народу та буде джерелом посилення України на майбутнє. Звичайно, що у цих умовах Україні дуже потрібна всебічна підтримка не тільки тут на ПОДІЛЛІ, але й можна сказати скрізь, і в світі також.

  Ідея революції гідності повинна бути сильнішою, чим власний живіт. Не для того наші побратими,а і наш свідомий нарід- на жалів свого живота в революції гідності, продовжуючи жертвувати життям своїм і своїх братів, сестер на Майдані, а сьогодні на сході, не для того,щоб сьогодні прийшли РИГИ, і нами через пресу правили.

  Якщо наші сини,дочки хочуть кращого, свідомого, вони повинні рвати з минулим, йти вперед і рідко повертатись назад. Цьому мурлу, сказати коректно – ні! Скільки б він не писав, як би він не перевертався! Він ніби перевертень,шукав і шукає де йому буде краще. ВІН НЕ ВСТОЯВ,ВІН ЗІГНУВСЯ! ДОВІРИ ДО НЬОГО У МЕНЕ НЕ МАЄ !
  Поставити молодого, нехай не вдалого, але вірного побратима, нехай починає з чистого аркушу!

  Ця «Н.Вушиця, як комуністіческій переоборудок, такий собі «притончик» для направляющей комунно- регіональной партійки».Скільки не корми, а в ліс дивиться. Ось,що таке «савєтско-комунно-регіональний» стереотип! Я нічого не маю проти тих простих, інших людей, що тяжко, від зорі до зорі працюють, плекаючи надію на кращі часи! Будьте пильними! СКОРО ВИБОРИ! НЕ ПРОПУСТІТЬ 5-ту КОЛОНУ.

  • До Верховної Ради не пропустили цю 5-ту колонну Свободу і до місцевих цих мурлів ніхто не пропустить, не журись.

   • ти до цього часу бухаєш? в тебе свято, бо “Свобода” в парламент не пройшла? так тобі і треба. жити стало легше і краще.

    • Менше треба було вам бухати може би й прошли, не дай Бог! А жити всім стало гірше.Скачи дальше.

     • Про що ви? Поверніться до теми. На посаду редактора єдиної (!) в районі газети претендує екс-регіонал Барчишин. Думаєте, він документи подав би, якби його не запевнили що він пройде? Друга справа – що ви, як жителі нової ушиці, зробите щоб не допустити Барчишина до керівництва газетою? Може, коридор ганьби, чи протест, ЩО?? Не треба боятися, адже МИ – УКРАЇНЦІ !!!!!

  • Поставити молодого – добре, але от з грамотністю в нього погано, пише на трійочку. який з нього редактор

 7. У СВІЙ ЧАС Я ПРАЦЮВАВ У ХМЕЛЬНИЦЬКІЙ РАЙОННІЙ ГАЗЕТІ. ПЕРШИМ СЕКРЕТАРЕМ РАЙКОМУ ПАРТІЇ БУВ БОНДАР. ЗАПРОСИВ ВІН ДО СЕБЕ В КАБІНЕТ ОДНОГО ІЗ ЖУРНАЛІСТІВ РАЙОНКИ І КАЖЕ: “ТРЕБА ХОРОШУ МОЮ СТАТТЮ НАДРУКУВАТИ. ОСЬ ВАМ ЦИФРИ І ФАКТИ, А СЛОВА В ДРУКАРНІ НАБЕРЕТЕ.
  ЧИ НЕ ДУМАЄ ВІКТОР БАРЧИШИН, СТАВШИ РЕДАКТОРОМ, ШУКАТИ ФАКТИ І ЦИФРИ ДЛЯ ПІДВЛАДНИХ ЙОМУ ЖУРНАЛІСТІВ, ЩОБ ТІ, УЖЕ НЕ В ДРУКАРНІ, А В КОМПЮТЕРІ, ВІДШУКОВУВАЛИ ПОТРІБНІ СЛОВА ДЛЯ ХОРОШИХ СТАТЕЙ? АДЖЕ НАВІТЬ ХОРОШИЙ КЕРІВНИК РАЙОНУ НЕ ЗАВЖДИ МОЖЕ ПЕРЕТВОРИТИСЯ У ТАЛАНОВИТОГО ОРГАНІЗАТОРА ТВОРЧОГО КОЛЕКТИВУ ГАЗЕТЯРІВ.
  ДАЙ БОГ, ЩОБ, НАПЕРЕКІР ТАКОМУ ТВЕРДЖЕННЮ, ЦЕ ВДАЛОСЯ ЗРОБИТИ ВІКТОРУ БАРЧИШИНИНУ

 8. А шо він портрет зубами рвав?

 9. Шановна редакція НГП, слово “новоушицької” пишеться з великої літери

  • Шановний Вікторе Барчишине, тобто Літнівчанине. Очевидно написання слів з великої чи з малої літери ви вже засвоїли! Але в роль редактора, як на мене, входити ще рано.

   • Віктор Володимирович – розумна , грамотна людина . Кому як не йому отримати цю посаду. А на цю анонімну статтю неварто реагувати!

    • Ваш “розумний і грамотний” Барчишин, навіть якщо забути йому приналежність до Партії Регіонів, нічого не зробив доброго ні для району , ні для громади Браїлівської сільської ради, яка мала необережність за нього проголосувати.

     • Хтось зробив більше ? А стосовно Партіі Регіонів – ніколи іі не підтримував , але не вважаю що через це Віктор Володимирович не може бути редактором газети. Ще повторюю ,що він розумна і грамотна людина.

   • повірте, що це написав не він

 10. А що зараз краще живеться? Я не розумію про що мова. Ваш Барчишин може претендувати на посаду.партію регіонів заборонили?А при чому тут люди,Перепрошую. Включайте розум.В різних партіях є порядність і засланців. Верхівка робила,а страждали люди.Так і до сьогодні.А Стебло з Удару гірше Барчишин в сто раз,а вона вже з нової влади.Все залежить від людей!

  • На Майдані вбивали людей снайпери Януковича. А цей Барчишин сидів в кабінеті з портретом цього тупого президента і вичікував. Позор всім якшо буде такий редактор!

 11. Живу не далеко від Барчишиного. Знаю про цього хитрого лиса все. Він безкоштовно отримав великий будинок від колгоспу, хоча ні дня там не працював. На посаді директора школи мав проблеми з законом, але вийшов сухим з води. Був притягнений до дисциплінарної відповідальності відділом освіти. Як депутат від села і голова райради міг допомогти своїм сусідам жителям вул.Молодіжної відновити водопровід чи розбиту дорогу в селі. АЛЕ ЧУЖІ ПРОБЛЕМИ БАРЧИШИНА НІКОЛИ НЕ ХВИЛЮВАЛИ, то як він може бути журналістом і чути людей???

 12. Не може людина мислити по-новому якщо вона сповідувала ідеологію Партії Регіонів. Я порядних регіоналів ще не бачив. Була б у них хоч крапля сорому перед майданівцями.

 13. В керівника апарату новоушицької рда Віктора Костюченко совісті тай не було . Всі знають як Костюченко давав працівникам премії і половину вимагав вертати .

  Він ще забирає премії чи вже живе по-новому ?? Всі ригіонали не чисті на руку і Барчишин не святий.

 14. і шо ти нового сказав . це всім відомо

  • Претензій до Барчишина як до людини немаю , але я проти того щоб “старі обличчя” залишалися на керівних посадах. Московчук , Бакулей , Костюченко в розпал Майдану не пішли в відставку , а значить погоджувалися з політикою Януковича. Ми звертаємося до нового головии адміністрації Танасійчука. Юрію Сергійовичу не заради рейтингу , а заради України – сформуйте нову команду таку , щоб вам за неї не було соромно.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.