У Хмельницькому стихійним продавцям пропонують з вулиць перейти у торговий центр або комунальний ринок

У Хмельницькому міська влада рішуче налаштована ліквідувати стихійну торгівля біля зупинки «Філармонія» (вул. Кам`янецька). Черговий рейд заплановано на завтра.

Фото Ксенії Орлової

Фото Ксенії Орлової

За словами начальника міського управління торгівлі Валентини Москалюк, торговці повинні перейти на ринок «Ранковий». А ті, кому місці не вистачить, на центральний продовольчий ринок. Вона не назвала точну кількість вільних торгових місць, але висловила впевненість, що такі є, зокрема, у новому торговому центрі «Мандарин плаза» на території продоаольчого ринку.

Директор комунального ринку «Ранковий» Володимир Чекман повідомив, що його ринок може вмістити 200 торгуючих. В той же час він висловив упевненість, що ніхто зі “стихійників” переходити на легальні місця не буде, щоб не платити за оренду місця.

«Там же не лише бабусі з сіл торгують. Там машинами проїжджають. Торгують на тротуарах, щоб не платити», – пояснив він.

Нагадаємо, що минулого тижня міліція разом з представниками ринку та управляння торгівлі намагалась перешкодити стихійній торгівлі. Тоді частина торгуючих перейшли на ринок, а інші влаштували запеклий опір.

На ринку «Ранковому» оренда 1 погонного метра торгового столу коштує 3 грн. Перевірка продуктів санітарною службою близько 10 грн.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.