На Хмельниччині збираються змінити схему руху транспортну

Керівництво Хмельниччини заявило про початок розробки для області нової схеми руху громадського транспорту. Для цього з бюджету витратять близько 250-300 тис. грн.

Про такі плани на нараді з перевізниками повідомив радник голови Хмельницької облдержадміністрації (ОДА) Сергій Яцковський.

За його словами, ці плани будуть реалізовані якнайшвидше. Керівник фінансового департаменту вже отримав завдання віднайти кошти, а юридична служба – знайти можливість після реформи перекласти договори з перевізниками.

В цій реформі область братиме приклад з Хмельницького, де подібну схему розробляв Національний Університет «Львівська політехніка». Тому, ймовірно, що і схему перевезень по області довірять його фахівцям.

При цьому Сергій Яцковський пообіцяв врахувати пропозиції перевізників. Хоча попередив, що нова схема не для всіх з них буде приємною: кількість маршрутів планують скоротити.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

  1. Розклад по області розрахований перш за все на отримання прибутку і подекуди не враховує інтереси пасажирів.Рейси до окремих райцентрів сконцентровані зранку та в обідню пору. В окремі райони останній рейс о 17.00 годині і той не гарантується. Існує ситуація пасажир на рейс не розраховує, а перевізник на пасажира, адже має необхідність відшкодувати хоча б половину понесених витрат. Хотілося б що такий задум не залишився на словах, і відбувався гласно.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.