Костюком єдиним – керівництво Хмельницької райради наполегливо протягує “свого” на посаду головлікаря ЦРЛ

Перипетії довкола призначення головного лікаря Хмельницької центральної районної лікарні набувають все більшого резонансу.

22 квітня постійна комісія з питань охорони здоров’я, праці та соціального захисту населення районної ради розглянула заяви трьох кандидатів Олександра Костюк, Івана Гуцула, Олександра Польового і надала допуск на сесію лише пану Костюку. Якими мотиваціями чи критеріями керувалася комісія, наразі невідомо.

Разом з тим, на засіданні обласної ради “Майдану” активісти обговорювали кандидатури на посаду головного лікаря районної лікарні. Троє претендентів на цю посаду відповідали на питання громади практично до десятої вечора.

Згідно з результатом дослідження люстраційного комітету ради “Майдану”, на цю посаду не може претендувати Іван Гуцул, який зараз обіймає посаду заступника головного лікаря Хмельницької міської дитячої лікарні. Рада “Майдану” проголосувала за те, аби не заперечувати щодо розгляду його кандидатури на посаду головного лікаря районної лікарні. Причиною недовіри стало його політичне минуле та перебіжництво між партіями, в якому він сам зізнався перед присутніми.

Олександр Костюк, якому на минулій сесії районної ради не вистачило 14 голосів для перемоги, також не зміг переконати майданівців в своїй чесності. Щодо його кандидатури Рада “Майдану” теж лише “не заперечувала щодо розгляду його кандидатури на призначення головного лікаря”.

Запитання викликала попередня судимість Олександра Костюка, яку він на попередньому засіданні люстраційного комітету, начебто приховав.

Довіру майданівців здобув Олександр Польовий. Саме його кандидатуру будуть рекомендувати до розгляду на посаду головного лікаря районної лікарні (на сесії райради 8 квітня за кандидатуру Польового проголосувало 2 із 64 депутатів ради – НГП).

“За нього проголосував колектив лікарні і я не бачу причин його не підтримати. З протоколу сьогоднішнього засідання буде зроблено витяг з результатами голосування. Відповідного листа направимо до голови районної ради”, – сказав в коментарі НГП головуючий ради “Майдану” Алім Міщук.

Натомість, на думку депутата Хмельницької районної ради Дмитра Беспалова, постійна комісія з питань охорони здоров’я, праці та соціального захисту населення райради перевищила повноваження, ввімкнувши зелене світло тільки для Костюка.

“Політична традиція, за якою живе нинішня Хмельницька районна рада, не відповідає чинному законодавству. Так, на рівні постійних комісій райради системно блокуються проекти рішень, подані окремими депутатами. Мотивація одна, мовляв, будь-яка профільна комісія має право вета. Згідно з регламентом районної ради, комісія повинна проаналізувати питання (це також стосується призначення кандидатів на посаду головного лікаря Хмельницької ЦРЛ – НГП) і на пленарному засіданні сесії ради дати власні роз’яснення і рекомендації. Тільки тоді депутати визначаються, за кого голосувати”, – сказав він у коментарі для “Незалежного громадського порталу”.

Крім цього, голова Хмельницької райради Олександр Прокопов затвердив розпорядження про скликання позачергової сесії районної ради на 28 квітня ц.р. У порядку денному два питання: про призначення головного лікаря Хмельницької центральної районної лікарні та інші питання.

Як писав НГП, 23 січня 2015 року депутати райради звільнили Петра Молдавана з посади головного лікаря районної лікарні.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 62

 1. Доречі про підтримку колективу підписів 100 відніміть приблизно 20(його відділення) відніміть приблизно 20 інфікційне відділення яке все підписалось за молдована потім за мусата і врешті за польового відніміть бухгалтерію (за якою недостача в 300 тисяч по провірці кру) вот вам і колектив))) доречі колектив районки це 300 чооловік і навіть якщо брати до уваги тих 100 то 50% аж ніяк не получається.

  • цікаво що ж такого вам зробив той Польовий?)) в колективі районки не може бути 300 чол,тому що лікарня розділена на районку і центр ПМСД ( який участі у цьому не брав взагалі, у них є свій головний лікар),районка це лише відділення і поліклініка,тому порахуйте приблизно,звідки взялось 50 лікарів і взагалі 300 чол! наскільки мені відомо в кожному відділенні працює аж по одному лікарю ,лише декілька лікарів у пологовому і хірургії,в поліклініці лікарі поділились- частина відійшла до районки решта до пмсд !! тому поясніть мені,де там взялось 50 лікарів і 300чол колективу? щось не сходиться))

 2. Районка це црл малиничі і гвардійськ а лікарі це роддом хірургія поліклініка стоматологія десь біля 30. Мені поганого нічого не зробив. Просто не люблю грязних ігор.

 3. Кузя так ты сама эти игры и ведешь!! Каое красивое имя себе придумала Кузя!!!! Аж смешно!!!!

 4. Да у мене запитання, до всії чи має моральне право І. Гуцул взагалі балатуватись на цю посаду, і як це “Рада майдану” – : “Рада “Майдану” проголосувала за те, аби не заперечувати щодо розгляду його кандидатури на посаду головного лікаря районної лікарні.( (НГП). Поясніть мені “убогому” ЩО ЦЕ ???????????

 5. А в них совісті немає. Молдован посилав людей на антимайдан а зараз преспокійно ходить по лікарні. Це все від безнаказаності.

 6. Фігура Польового це Жиглов))))))))))) дайте відійду від сміху))))))) це промокашка))))))) це трусло яке без вказівки саме не пукне)))))))

 7. Він за роди бере 300$. А в раді заявив що буде боротись з корупцією. Мабуть добровільно здасться))))

 8. Цікаво за що він купив машину? Почекайте зараз здогадаюсь….знайшов клад…….ні?…….спадщина дід з бабою все життя гроші збирали……ні?…….проснувся зранку а на подвірї стоїть машина як божий дар….. на цьому і рішимо! Божий дар рабу безгрішному!!!!!

  • тт, фуууу!!!!! заздрість , то погано і противно!!!!!!!перестаньте рахувати чужі гроші!!! якщо Польовий такий хапуга і корупціонер,то чому ж до нього половина міста ходить народжувати?? точно!!! то він їх примушує до нього йти)))) не заздріть і не ображайте інших людей, які ,як ви висловились-” в молдавському рабстві жили і мають психологію рабів”,це як мінімум не виховано! але напевно то у вас таке хоббі – заздрити, поливати брудом та ображати інших людей! ви б краще,ніж сидіти та коментувати весь час , зробили б щось хороше! але ж де там?! краще просиджувати штани перед монітором та писати “каку” про інших людей!! а так і життя проходить….

 9. Там взагалі в лікарні нормального претендента немає. Вони 25 років в молдавському рабстві жили. Вних психологія рабів.

 10. Ребята это так унизительно ,мерзко писать такую чушь!!! Как же надо не уважать в первую очередь себя потом остальных людей??? Побойтесь Бога!!!!!

 11. Згідний з тт там в них немає навіть кого рекомендувати на головного лікаря. А молдован коли розкрадав 25 років лікарню Бога не боявся?

  • !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! и продолжает свои схемы

  • кузя,шановний,чого ж пишете,що там у них??? то у вас)) відразу видно по коментарях,що ви людина з колективу!! бо така обізнаність у кадрах, у тих підписах,що збирали за Польового,що відразу зрозуміло:ви або з колективу або один з претендентів на посаду)) бо чого б це так цікавила доля районної лікарні?!))

  • Відповідь Скоробагатому і не тільки

   • Алим вы “компетентный” человек, подписываете обращения и требования к должнаосным лицам области и района, болеете за медицину района – все вроде бы нормально. Но есть “НО” -лично ни разу не просутствовали ни на комиссиях(ваши предстовители канстатируют – давления при голосовании нет), ни на сесиях, а исходя из текста подписаных вами обращений видно: не знаете закона о местном самоуправлении, права иполномочия депутатов. И вообще складывается мнение – готовите себя на очередную должность,не хотите лично светиться(не в меры ли?) И интервью о гибели под СБУ видно – выкручиваться умеете. Как руководитель – вы не мененжер А “партийный” ПРИСПОСОБЛЕНЕЦ!!!!!!!!!!

 12. Кінець молдованщині!!!!!!!

 13. Вітаю всіх працівників районної лікарні!!!!!

 14. кузя і тт – то напевно сам пан Костюк, бо лише він тішиться свому призначенню !!!!!!!!! хаххх))))

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.