У Хмельницькому озеленили території на 36 тисяч гривень

У Хмельницькому озеленили території на 36 тисяч гривень.

Про це НГП повідомила повідомила в.о. начальника управління з питань екології та контролю за благоустроєм міста Інна Куцка.

Вона зазначила, що у місті висадили 40 берез, 80 лип, 20 кленів та 20 калин. Також на вулицях Хмельницького з’явилось дві нових туї. Кошти на озеленення були взяті з міського природоохоронного фонду.

Інна Куцка наголосила, що з 36 тисяч не всі гроші були витрачені на саджанці.

“Зважаючи на попередній досвід спроб озеленення, просто висадити дерево не достатньо, – його необхідно систематично поливати, обкошувати та захистити від вандалів”, – сказала вона.

Фото Афіни Черкезової

Фото Афіни Черкезової

Також вона звернула увагу на те, що закуплені саджанці значно більшого розміру, ніж висаджували раніше: від 2 до 2,5 метрів. В управлінні з питань екології сподіваються, що більшим саджанцям буде простіше прижитись.

Загалом, з початку березня висадили близько тисячі рослин: з них 180 кущів і решта – дерева. Проте вже зараз прижились далеко не всі. Певну частину знищили вандали.

Згідно з рішенням державного комітету у справах містобудування та архітектури, відносна вага озеленених територій різного призначення у межах забудови міста повинна складати не менше 40%. Таким чином розрахункова площа зелених насаджень у Хмельницькому має становити 3722 гектари, тоді коли насправді є лише 110 гектарів. Дефіцит зелених насаджень загального користування по місту становить 226 га.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 2

  1. Проста арифметика, і ніякої ПОЛІТИКИ :- “У Хмельницькому озеленили території на 36 тисяч гривень.
    Про це НГП повідомила повідомила в.о. начальника управління з питань екології та контролю за благоустроєм міста Інна Куцка.
    Вона зазначила, що у місті висадили 40 берез, 80 лип, 20 кленів та 20 калин. Також на вулицях Хмельницького з’явилось дві нових туї. Кошти на озеленення були взяті з міського природоохоронного фонду.”
    36000грн. : 162 одиниці насадженнь (40 берез, 80 лип, 20 кленів та 20 калин + дві нових туї) =222,22 грн.!!!???
    Інна Куцка наголосила, що з 36 тисяч не всі гроші були витрачені на саджанці Запитання: І це не марнотратство? Або це готовий матеріал для розслідування, як витрачаються міські бюджетні кошти.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.