Кам’янець-Подільський викине 2,1 млн. грн на ямковий ремонт доріг

Департамент житлово-комунального господарства Кам’янець-Подільської міської ради за результатами тендера 16 квітня уклав угоду з комунальним підприємством “Комбінат благоустрою” на поточний ремонт та експлуатаційне утримання доріг (ямковий ремонт доріг) загальною вартістю 2 млн. 134 тис. грн.

Про це повідомляється у “Віснику державних закупівель”.

До кінця цього року комунальники повинні полатати дороги та внутрішньодворові проїзди, що знаходяться на балансі міського департаменту житлово-комунального господарства.

У Сімашкевича навіть написали інструкцію для переможця тендера, як правильно ремонтувати дорожнє полотно. Зокрема, “місце виконання робіт облаштувати сигнальною стрічкою та попереджувальними дорожніми знаками”. Далі – “очищення дна і стінок місця ремонту від дрібних шматків‚ крихти‚ пилу‚ бруду та вологи”; під час виконання робіт з ямкового ремонту товщина асфальтобетону повинна складати не менше 5 см; “якщо глибина ямки складає більш ніж 5 см, спочатку на дно її укладати один шар щебеню фракцій 5 – 10, 10 – 20 або 20 – 40 мм, а потім зверху заповнювати литою щебеневою або піщаною асфальтобетонною сумішшю товщиною не 5 см”.

Єдиним конкурентом виступило приватне підприємство «Автобам» (Дунаївці), яке запропонувало вищу ціну.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

  1. О, час вiдмивання грошенят.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.