Замкомбата ОБСП «Золоті ворота» Олег Ластовський: мені соромно за деяких керівників міліції Хмельниччини

Хмельницькі міліціянти обіцяли придбати для колег у зоні АТО позашляховик. Однак обіцяти – не значить виконати.

soldat

Розповідає заступник командира ОБСП «Золоті ворота» капітан міліції Ластовський Олег Леонтійович, позивний «Дунай»:

«Під час одного із відряджень до Києва, я зустрівся з заступником начальника київського главку, який розповів, що є ініціатива від в.о. Дунаєвецького райвідділу міліції Сергія Яценка про придбання для потреб нашого батальйону позашляховика. Оскільки одним із головних завдань батальйону є боротьба з диверсійно-розвідувальними групами ворога, то мобільність для бійців просто необхідна. Тому можливість отримати автомобіль, котрий її забезпечить стала радісною звісткою.

Оскільки я родом із Дунаєвець, то під час короткострокової відпустки наприкінці січня цього року, особисто зустрівся з керівником Дунаєвецької міліції Сергієм Яценко. Представився, показав посвідчення. У ході розмови він підтвердив намір придбати позашляховик і ми домовились підтримувати контакт.

У ході подальших телефонних розмов Сергій Яценко розповідав, що кошти збираються, потрібний автомобіль уже знайшли у Польщі. Я, відповідно, завірив свого комбата та керівництво у Києві, що незабаром авто буде у бійців.

Однак на подальші телефонні дзвінки відповіді не було, не було й автомобіля. Випрошувати щось не у наших принципах, тому більше до цієї теми не повертались.

Однак, коли отримав чергову короткострокову відпустку та поїхав додому, вирішив усе ж  таки поцікавитися, що ж сталося. Записався на прийом до нового очільника міліції Хмельниччини Миколи Семенишина. Розповів суть справи та отримав запевнення, що він дізнається про долю авто.

Буквально через день телефонує до мене київське керівництво і запитує, чому це я вимагаю у Дунаєвецької міліції джип. Забракло слів, стало образливо і соромно. Якщо не хочете і не можете купити для бійців позашляховик, так не декларуйте, що це зробите. Тим більше ініціатива була ж не моя.

Машину, зрештою, ми отримали, але не від міліції, а від підприємців-волонтерів. Однак, залишилось питання, чи є у деяких офіцерів нашої міліції честь».

Довідка. Особливий батальйон спеціального призначення МВС України «Золоті ворота» сформований 2 травня 2014 року на основі патріотів-добровольців. Сьогодні дислокується за виразом бійців на «нулі», тобто на передовій.

Теги: , ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 13

 1. джинсуха-заказуха

 2. Раз обіцяв – маєш виконати, і справа не у тому чи міліціонер ти, чи ні. Якщо слова замкобата правда, то дійсно соромно

 3. А які є підстави ставити під сумнів слова бійця? На словах начальники пригинають небо для підлеглих, а на справді не нехтують поборами, починаючи від канцеляршини закінчуючи день народженнями “великих начальників” міста, області. А те що побори починаються в одному з районів області з приватних підприємців зі сторони одного з доблестних ТВО відділу – це тільки ягідки…..

 4. ВИХОДИТЬ, ЩО СЕМЕНИШИН НАЖАЛУВАВСЯ НА “ЗОЛОТІ ВОРОТА” В КИЇВ? ОТО ГАНЬБА ЙОМУ!!!! АЖ ДУЖЕ ПЕРЕД ВСІМА ВИХВАЛЯЄТЬСЯ, ЩО ПОМОГАЄ АТО. ЯКИЙ ВІН ПІСЛЯ ЦЬОГО ОФІЦЕР І ПРИКЛАД ДЛЯ ПІДЛЕГЛИХ???!!!! ОДНИМ СЛОВОМ – ТРЕПЛО!

 5. Очільник обласної міліції особисто підписав декларацію “Ні хабарництву” ,коли в цей час по районах Хмельниччини працюють і керують продажні міліціянти,які тільки і роблять що вимагають гроші з підприємців не зрозуміло на що і чого.Ну точно не на джип героям АТО! Це обов”язково закінчиться, адже люди вже не ті, але яким чином з кров”ю,чи без крові.Пам”ятаєте вислів “Пуля в лоб то пуля в лоб!” Ні лоба,ні пулі……

 6. Особисто знаю Дуная і можу запевнити що ця людина даремно жодного слова ні про кого не скаже. Це людина честі! Він з початку війни на передовій. Безстрашний воїн. А в нас міліціянти тиловики хабарники і просто безвідповідальні гівнюки…

 7. Боротьба з деверсійними групами ворога? Це дуже цікаво уже батальйон патрульно постової служби чи не так Дунай?

 8. Схоже Семенишин комусь на хвіст наступив. Менти самі збирають по волонтерах щоб екіпірувати бійців на фронт. Де їм як не з підприємців гроші на джип взяти.? З пустого місця робиться замовний матеріал. Обісрали –а ти спробуй відмитись. Українці вашу мать.___

 9. Це часом не ті “Золоті ворота”, які минулої осені разом з п”яним київським прокурором приїхали грабувати підприємця в Гречанах?

 10. Яценко брехун-це всім відомо.

 11. Херої вже на Донбасі всі позашляховики повіджимали і ще мало. Немають на чому крадені речі з Донбасу возити.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.