Кіоски з Привокзальної площі у Хмельницькому таки прибрали

Сьогодні хмельницькі комунальники забрали торгові кіоски з Привокзальної площі і перевезли їх до сусіднього ринку, на вул.Шевченка, 87/1.

Підприємці таким переїздом не задоволені. Одні кажуть, що пропрацювали на цих місцях 15 років, а тепер виявились непотрібними. Нові місця їм виділили на речовом ринку, що за зупинкою, де значно менше покупців. Деякі кіоски на новому місці опинилися в калюжах та біля автопарковки.

Фото Ксенії Орлової, НГП

Фото Ксенії Орлової, НГП

Фото Ксенії Орлової, НГП

Фото Ксенії Орлової, НГП

Фото Ксенії Орлової, НГП

Фото Ксенії Орлової, НГП

«Взимку машини прогріватимуть – всі вихлопні гази будуть у нас. Як нам торгувати продуктами», – нарікають продавчині кіосків біля парковки.

Інші відверто обурюються. Підозрюють, що влада вирішила щось побудувати на Привокзальній площі, а вони заважали.

«Самі можновладці ставляють кіоски в центрі міста, на зупинках та тротуарах. А нас загнали от сюди. Коли ми просили перенести кіоски в нормальні місця, сказали, що місць немає. Для них є, а для нас немає», – заявив власник одного з кіосків.

Виконуючий обов’язки міського голови Хмельницького Костянтин Чернилевський запевнив НГП, що ніякого будівництва на місці демонтованих кіосків не буде.

«Торгівля на Привокзальній площі рішенням сесії заборонена. Буде проводитись реконструкція: поставимо лавки, можливо, дерева посадимо», – пояснив він.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 5

  1. Оце хороша робота. Треба все місто звільнити від цих кіосків.

    • Правильно. Ніде в Україні такого срача немає, як в Хмельницькому з цими запісяними кіосками.

  2. Дуже гарно Ви все робите, ми Вам вдячнi, молодцi! Але хотiлосяб, щоб на мiстi кiоскiв було щось для дiток. Дитяче кафе- розважальне щось, чи навiть макдональдс.

  3. Забрати всі кіоски поза офіційними ринками і навести порядок з рекламними банерами – і Хмельницький гарніший стане.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.