У Хмельницькому збирають кошти на дитячу реанімацію

В неділю у Хмельницькому волонтери фонду «Від серця до серця» збирали кошти на закупівлю обладнання для дитячого реанімаційного відділення.

Вулична акція пройшла з музикою, танцями та піснями від дитячих та юнацьких колективів міста. Тому вона стала найбільш помітним заходом в межах цьогорічної роботи волонтерів відомого благодійного фонду. Загалом же цьогорічний збір коштів стартував на початку квітня і триватиме до 30 числа.

P_20150426_150100

«Це вже 10, ювілейна акція. Вона присвячена дитячий реанімації. Ми збираємо кошти на обладнання, яке буде встановлено в обласну або в міську дитячи лікарні. Яке саме обладнання закупимо буде залежати від зібраної суми. Така умова стимулює волонтерів зібрати як можна більше. Коли банк повідомить нам суму, фонд проведе консультації з провідними спеціалістами галузі і придбає те обладнання, котрого не вистачає. На всіх апаратах, закуплених за кошти фонду «Від серця до серця» ми наклеюємо наші наліпки. Це знак для пацієнта, що користування цим обладнанням безкоштовне. З лікарнею укладається договір про безоплатне обстеження на нашому обладнанні. Якщо буде доведено факт вимагання коштів за таке обстеження, ми заберемо обладнання з лікарні», – розповіла координатор акції в Хмельницькому Наталія Шмурікова.

P_20150426_150037

Цього року у Хмельницькому поки що зареєструвалось 140 волонтерів. Ця цифра може збільшитись, оскільки долучитись до акції можна навіть в останній день. В позаминулий рік бажаючих волонтерити було близько 500. А минулого року і зараз багато людей доброї волі задіяні в допомозі армії.

Наталія Шмурікрва сподівається, що складне становище в країні не вплине на зібрану суму, адже люди всі роки кидають в скриньки в основному по 1-2 грн. Рідше по 5. Великих пожертв завжди було дуже мало.

Волонтери фонду мають спеціальні скриньки з емблемою фонду «Від серця до серця»  та посвідчення з номером. Номер скриньки і посвідчення повинен співпадати. Групам волонтерів також видають лист зі звітом за попередні роки діяльності, завірений печаткою.

За всі роки роботи фонду «Від серця до серця» на Хмельниччині його волонтери зібрали 521 тис. 645 грн. На всі ці кошти було придбано обладнання для лікування дітей нашого краю.

P_20150427_142938

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

 1. До відома автора статті незалежного порталу!!!

  Інформація про проведення благодійної акції «Серце до серця» районними та міськими центрами соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

  З 6 по 30 квітня у Хмельницькій області під гаслом «Врятуй життя дитини» триває акція Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця». Метою акції є збір коштів для придбання реанімаційного медичного обладнання в обласну дитячу лікарню.
  Впродовж 10 років до даної акції активно долучаються волонтери міських та районних центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. У поточному році до благодійної акції центрами залучено 136 волонтерів різного віку та роду занять.
  Кожен волонтер від благодійного фонду отримує скриньку для збору коштів та ідентифікатори (з особистою фотографією, печаткою фонду та тим самим порядковим номером, що на скриньці). На вулицях населених пунктів, в приміщеннях підприємств, установ та організацій волонтери збирають гроші у небайдужих людей.
  Кошти, зібрані під час проведення акції, протягом 1-10 травня будуть передані до відділень «Кредобанку» та переведені на рахунок благодійного фонду «Серце до серця».
  Волонтери центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді дякують усім небайдужим за підтримку.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.