Обласна влада розраховує близько 13 млн. грн коштів держбюджету направити на реконструкцію хмельницького аеропорту

Обласна влада розраховує близько 13 млн. грн коштів держбюджету направити на реконструкцію комунального підприємства “Аеропорт-Хмельницький”.

Про це сьогодні місцевим ЗМІ повідомив голова ради Іван Гончар.

“За рахунок фонду регіонального розвитку Хмельницька область може отримати 124 млн. грн з державного бюджету. До 1 травня маємо надіслати уряду свої пропозиції щодо використання цих коштів на конкретні об’єкти. Серед них реконструкція хмельницького аеропорту, який включили під відповідне фінаснування”, – сказав Гончар.

“Зрозумійте, що є інвестори, котрі цікавляться нашим аеропортом. Однак їх відлякує той стан, в якому опинилося це підприємство. Зокрема, нині зависло 1,5 млн. грн заборогованості за різними фондами, злітно-посадкова смуга у непридатному стані через незавершений ремонт. Тому на відновлення роботи летовища, у тому числі смуги, необхідно від 11 до 13 млн. грн. Плануємо їх акумулювати за рахунок державного бюджету”, – пояснив голова облради.

Довідка НГП. Хмельницький аеропорт розташований на відстані 7 км на південний захід від Хмельницького. Загальна площа земельної ділянки, на якій розміщений аеропорт, – 127,63 га, у тому числі летовище – 13,2 гектара.

Аеропортовий комплекс аеродрому складається з приміщення для обслуговування пасажирів загальною площею 700 кв.м (розташоване на одному поверсі адміністративної будівлі) та пункту пропуску через державний кордон площею 800 кв. метрів (окрема будівля).

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

  1. Кому той аеропорт тре?
    Якщо збоку є Вінниця та Чернівці.
    А нашим аби бабки відмити і показати роботу
    Та заспокойтеся хлопці нарешті, згідно з новою конституцією обласних та районних рад не буде

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.