Колектив Хмельницької райлікарні виступив проти “варяг”

Колектив Хмельницької районної лікарні вимагає справедливості у призначенні на посаду головного лікаря свого медзакладу.

Відповідна відозва медиків опублікована в газеті “Подільські вісті” від 7 квітня.

“Громом серед ясного неба стало для нас повідомлення, що депутатська комісія з питань охорони здоров’я, проігнорувавши думку колективу, більшості депутатів, раптом наполягає, щоб сесія розглядала призначення кандидатури на посаду головного лікаря з тих, хто взагалі не причетний до райлікарні”, – йдеться у зверненні.

“Голова Хмельницької райради Олександр Прокопів заявив, що він зупинеться саме на рішенні комісії з питань  охорони здоров’я. Мовляв, “будь-який двірник може написати заяву на таку посаду…” Це надто обурило колектив. Невже наші лікарі – двірники? А “варяги”, які взагалі не відповідають кваліфікаційним вимогам на посаду головного лікаря, не знають району, не спілкувалися з колективом, достойніші?.. Коли вузенькому колу “змовників” перестане “свербіти” бажання розставляти свої кадри?” – запитують медики райлікарні.

Водночас вони зазначили, що на загальних зборах колективу райлікарні було висунуто О.А. Польового на посаду головного лікаря.

Нагадаємо, що 8 квітня депутати Хмельницької райради розглянуть питання призначення головного лікаря Хмельницької районної лікарні.

Як писав НГП, 23 січня 2015 року депутати райради звільнили Петра Молдавана з посади головного лікаря районної лікарні.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 14

 1. Ну так можна зійти на те, що й молодих лікарів у медзаклад брати лише з числа дітей працівників лікарні

  • Можна брати цих молодих лікарів і медсестер, фельдшерів, навіть потрібно. Але їх повинні знати з кваліфікованої сторони, чуйними, як людину,як лікаря, який надасть безкорисну медичну допомогу. Віруючого в БОГА. Щоб він не дивився із чим до нього прийшов пацієнт, із пакетом чи з торбою! А дивився йому в душу, і все робив,щоб допомогти йому!

   При Молдовану П. розвивались корупційні схеми, в них і приймав участь Польовий?
   Тоді на що дивились ті,що не приймали участі? Тоді практично поміняти всю контору? Згідний почути і про нову «КРОВ», а чи буде вона чистою, без бактерій,що прижилися там, і тільки чекають часу,щоб себе «проявити»?

   Давно заслуговує думка про перехід до нормального управління такими і подібними закладами. У лікарні має бути не посада головного лікаря, а адміністратора лікарні, який має бути професійним менеджером і управлінцем, а лікар має бути лікарем.

   Ось і нова свіжа «КРОВ» повина почати із цього нормального управління, бо такий скоропотічний конкурс дасть мало позитивних результатів в подальшому.

 2. 25 лет при Молдоване налаживались различные коррупционные схемы, частью которых был Полевой. Да, он знает, кому заглянуть в вагину надо даром, а с кого получить мзду, какую сумму, полученную за роды, отдать наверх. А коллектив больницы боится новых людей, потому что придетсь полностью ломать прогнившею систему. Пусть лучше “новая кровь” взбодрит это болото, поломает “молдаванские” стереотипы и сделает что-то хорошее…

 3. Нам давно потрібно перейти до сучасного управління такими закладами. У лікарні має бути не посада головного лікаря, а адміністратора лікарні, який має бути професійним менеджером і управлінцем, а лікар має бути лікарем. Хороший лікар-це не завжди хороший менеджер. Та й для чого талановитого лікаря відривати від того, що він вміє робити відмінно? адміністрато (читай-головний лікар) має мати хист господарника, вміти провести переговори, налагодити процеси, управляти персоналом…
  а у нас підходи, ще як за пана Совка і найголовніше, що ніхто особливо про це не задумується…

 4. Профкомісія,керуючись кваліфікаційними вимогами та законодавством України відібрала три кандидатури на конкурс,який відбудеться сьогодні,8 квітня 2015р. під час сесії Хмельницької райради. Як нам відомо,деякі депутати мають намір зірвати сесію аби допустити до конкурсу усіх кандидатів,в т.ч. регіоналів та тих,які не пройшли люстраційну перевірку. ЩодоПольового,то нагадуємо,що він здійснював оргзаходи на підтримку Молдавана.

 5. На мою думку, в лікарні мав би бути директор і разом з тим головний лікар.Директор здійснював би управлінську та господарську діяльність,а гол.лікар контролював би рівень надання медичних послуг.

 6. ВОВКОДРАЙВЕР.

  «Медицина хвора настільки,
  наскільки хворе наше з вами суспiльство»

  ХТО ВІЗЬМЕТЬСЯ ЗА ЛІКУВАННЯ САМОЇ МЕДИЦИНИ?

  Історії закінчених чи продовження старих новел?.
  Публічні скандали, в Хмельницькому районі, можна сказати і в Хмельницькій області, продовжують потрясати хабарництвом ПОДОЛЯН.
  Стара влада мовчала, а нова влада не допускає мовчання «овечки».
  З ХАБАРЯМИ ТОДІ брали і санітарних рвачів – бувшого головного державного санітарного лікаря Хмельницького району Безкоровального Олега Івановича”, бувшого депутата Хмельницької районної думи, бувшого члена партії від відомої партійної організації. Брали і зубодерів – заслуженого лікаря України, головного лікаря комунального закладу охорони здоров’я «Хмельницька обласна стоматологічна поліклініка» – головного позаштатного спеціаліста із стоматології управління охорони здоров’я Хмельницької обласної державної адміністрації Свестуна Романа Степановича, та його завідуючу організаційно –методичним відділом комунального закладу охорони здоров’я «Хмельницька обласна стоматологічна поліклініка», раніше не судимої, Коржан Світланою Михайлівною, які вчиняли неодноразові шахрайські дії відносно медичних працівників-стоматологів, приватних підприємців та керівників суб’єктів господарювання Хмельницької області. Брали і Керничного Олега Володимировича,– головного державного санітарного лікаря Кам’янець-Подільського району, який до речі і по сьогоднішній день справляє свою хіть на ще більшій посаді. Брали навіть суддю Дворніка Олега Станіславовича(сьогодні він ДВОРНІН).С. за хабар в 5000тисяч доларів США.
  Сьогодні знову взяли (це тільки в 2015році) Посадовець,державний службовець Головного управління Держсанепідемслужби Хмельницької області(стара назва Хмельницька обласна санітарно-епідеміологічна станція, якою навіть у сьогоднішні часи старається керувати бувший головний і сьогоднішній держслужбовецць Каломієць М.П.), який іменем держави вимагав хабар в розмірі 5000 грн. у жителя м. Хмельницького, затриманий прокуратурою разом із відділом по боротьбі з економічними злочинами. Знаходиться під домашнім арештом, його навіть відсторонено від роботи. Матеріали направлені в суд.
  Навіть не пожаліли головного освітянина Хмельницького району ДАНІЛОВУ за хабар в розмірі 40000 грн.
  Як було встановлено слідством та судами, вони, як посадова особа і державні службовці, безпосередньо і неодноразово брали хабарі.
  Та на превеликий жаль це гірка правда !
  Повернемось до Хмельницької ЦРЛ.
  ТАК, на цю посаду, повинна бути призначена людина-професіонал, яка повинна мати відповідні організаторські здібності, відповідний стаж роботи, не мати шкідливих звичок, повинна мати чисті не волохаті руки та інше добротне.

  Але чого гріха таїти, корупційні схеми формувались та будуть формуватись, але сьогодні, коли йде війна,ці волохаті руки потрібно рубати, державі краще дати тоді інваліду пенсію, але таких рук в районі не повинно бути!
  Досить проводити роз’яснювальну роботу серед СВОЇХ.

  Якщо місцева люстрація(адміністрація) разом і районними губошльопами депутатами бажає таких, то нехай і ходить разом із ними на гектар землі срати, , то громадські самооборонівці зобов’язані по любому добитись припинення із цими перевертнями контрактів, заставити їх звітувати про свою роботу-хабарництво, корупцію, кожен день вимагати від них скласти свої поки добровільно повноваження. Вимагати злагоджено, .організовано та не відступно!

  Тоді і ради і адміністрації народ буде дійсно поважати. Тоді і переможе народ, не тільки в АТО, але дійсно переможе !

  Переможемо, бо тоді ми візьмемо правду масою, кількістю. А народ простий не завжди боягузливий ! Не можна їм хабарникам та корупціонерам дозволити спокійно комфортно жити. Бо хто за що, а ми проти хабарництва та корупції.

  Ото ж нам так і трудно через це. В КОГО ВИ ПИТАЄТЕ, ЩО РОБИТИ ? ХТО ВІД ЦЬОГО ВИГРАЄ? ХАБАРНИКИ,ШАХРАЇ,ЧИ НАРОД?

 7. Чому хворі уже не іноді, а в значній частині не довіряють лікарям? Медицина, на жаль, перетворюється на звичайну комерцію, яка призводить до бездуховності. Хворі це бачать. Мамона (багатство) перемагає. І вже дивиться лікар на хворого або як на машину для експериментів, або як на клієнта: вигідний чи ні.

  Підтримую ВОВКОДРАЙВЕРА, бо давно читаю його публікації.

  Нехай нарід і колектив думає,кого їм потрібно?

 8. А голова Хмельницької райради Олександр Прокопів, що заявив, що він зупинеться саме на рішенні комісії з питань охорони здоров’я. Мовляв, “будь-який двірник може написати заяву на таку посаду”. А що,медсестри,лікарі,фельдшера насправді,із такою заробітною платнею не є такими? На мій погляд ДВІРНИК в сумі навіть більше заробляє, чи не так?

  Але,ВОВКОДРАЙВЕР, і тут пише, не всі депутаи райради-губошльопи, тому подібним цим,народ дасть оцінку на самих ближніх виборах.

 9. Про що ви тут мрієте?1Самооборона-пхає свого кандидата,риги-свого,чарівна батьківщина -свого,кожна партія свого і ніхто не соромиться,навіть умови виставляют,хто би не прийшов, нічого не зміниться,да вибори-алеж не забудьте,бо попродаєтесь знов,Слава Украіні!

 10. Украина страна без будущего.Одни казнокрады меняют других.Думаете хоть один претендент на эту должность реально хочет принести пользу больным? Накрасть и наладить свою систему взяток — цель любого .Ничего не меняется и не будет менятся .Будущего нет и не будет .Проклятая территория которую покидают те кто хоть на что то способен.Одно быдло и жулье вокруг ……

 11. А они думают протянуть молдованщину – не пройдет.

 12. Полевой собрал 103 подписи :10 врачей из 50, нагнул свое отделение, бухгалтерия в полноном составе – им вигодно свой для прикрытия злоупотреблений по итогам проверки КРУ’, несколько подписей двойников, а ос тальные средний и мл. персонал, который боится за роботу. Но депутаты роскусили молдавского лиса – у Полевого 2 голоса. Схема не прошла!!!!!!!!!

 13. повинен бути лише той – хто має пряме відношення до району!!!!!!!!!!!!!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.