Головний лікар районної лікарні Молдован під тиском громади забрав свою заяву на продовження контракту

 

На сьогоднішній сесії Хмельницької районної ради пристрасті вирували як ніколи. Розглядалось заява головного лікаря центральної районної лікарні Петра Молдавана про продовження дії контракту на ще один рік.

Окрім заяви Петра Молдавана, який перебуває на посаді головного лікаря з 1990 року надійшло також ще 3 заяви від інших кандидатів на цю посаду.

“Я аж ніяк не можу впливати на вашу думку, шановні депутати. Всі ви дорослі люди, самодостатні, маєте власну думку. Але якщо вас цікавить моя думка, я вважаю, що Петру Павловичу потрібно подякувати та дати дорогу молодим”, – заявив голова Хмельницької районної ради Олександр Прокопов.

Також він наголосив, що якщо посада буде вакантною, кандидати будуть обиратись абсолютно прозоро. “ Зрозумійте, що наступний головний лікар районної лікарні буде проголосований тут нами, не буде ніяких кулуарних домовленостей. Також буде проходити обговорення на профільних комісіях”, – додав Олександр Прокопов.

Сам Петро Молдован, взявши слово сказав, що не чекав шоу при черговому поданні ним заяви на продовження контракту, адже до сьогодні він займає цю посаду вже 25 років. Також він звинуватив голову районної ради у тому, що той не пам’ятає прізвищ кандидатів, що вже подали заяви на посаду головного лікаря районної лікарні.

Олександр Прокопов заперечив йому, заявивши ,що якщо хтось і влаштовує шоу, то це сам Петро Молдаван. “По-перше, за останній тиждень мені особисто телефонувала велика кількість депутатів зі скаргами, що на них вчиняється тиск. По-друге, є звернення депутатів. Я не виключаю, що є різні методи спілкування з ними, не лише тиск. У ваших діях, які ви за останній тиждень проводили в районі, я вбачаю навіть корупційні дії. А щодо того, що я не пам’ятаю прізвища нових кандидатів – людина прийшла, зареєструвала і заяву поклала. Не я призначатиму на цю посаду, це робитиме комісія”, – заявив голова районної ради Олександр Прокопов.

Коли депутат районної ради Дмитро Беспалов запропонував Петру Молдавану відкликати свою заяву сьогодні та подати її знову разом з іншими кандидатами, але лише після оголошення вакантної посади у районних ЗМІ та на сайті райради, той категорично заявив, що його хочуть навмисне усунути.

“Я розумію, що перед більшістю із вас, в тому числі і перед головою райради, стоїть чітка задача – забрати Молдавана, використовуючи всі засоби і методи.  Але я би хотів ще попрацювати на благо народу хмельницького району. Заяву забирати не буду”

Також перед депутатами виступив громадський активіст Сергій Скоробагатий. Він зачитав пояснювальний лист Петра Молдавана до районної ради від 7.03.2014, в якому той підтверджував, що відправив до Києва на Антимайдан трьох працівників районної лікарні.

На захист головного лікаря районної лікарнівиступила депутатка Людмила Адамчук. Вона наголосила, що він сумлінно пропрацював на цій посаді 25 років і звільняти його з такою ганьбою – значить вчиняти не “по-людськи”.

Голова люстраційного комітету Хмельницької області Наталя Вишнівська наголосила, що їхній комітет категорично проти продовження контракту з Петром Молдаваном та наполягає на відкритому і прозорому конкурсі, про який буде повідомлено в ЗМІ.

Під тиском громади Петро Молдаван відкликав свою заяву. Таке рішення присутні у залі зустріли оплесками.

Оскільки демократична процедура відкликання передбачає письмову відмову, якої не було, депутатам таки довелось проголосувати щодо заяви про продовження контракту Петра Молдавана. Декілька депутатів намагались залишити сесійну залу, але їм завадили громадські активісти, що заблокували двері.

Не зважаючи на ці заходи рішення не було прийнято і відкликання заяви залишили за самим Петром Молдаваном – доки він не напише відповідну відмову.

Тепер обов’язки головного лікаря центральної районної лікарні тимчасово буде виконувати Валентина Салій. Про вакантну посаду  головного лікаря ЦРЛ та умови конкурсу буде оголошено на сайті районної ради.

 

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 9

 1. Вмшнівська сука, яка бере гроші за замовні акції
  Скоробаганий, у у якого кров на руках за смерть під СБУ
  Я проти колишніх януковичківців, але не їм проводити люстрацію
  СЛАВА УКРАЇНІ
  СЛАВА КІБОРГАМ
  ВІЧНА ПАМЯТЬ ГЕРОЯМ

 2. А где же был Молдован 3 года, почему не готовил приемника? Думал будет вечно. А куда деваться выпускникам, при “бессмертных” ?

 3. Молдаван не без гріха, як і кожен з нас, але в той же час немає підстав вимагати від нього відкликати заяву ………….. Про яку демократію ми будемо говорити, якщо діємо методами Януковича і Путіна ………………. Нашу районну раду потрібно нах*р розігнати і основній масі теперішніх депутатів заборонити балотуватися ………….. проаналізуйте прийняті рішення від зняття пільг (при перевезеннях пільгових категорій) до деребану землі ………… я мовчу про бюджет …………

  • I мовчи Олександр,бо ображенi пишуть,за те, що не вийшло вдiлити вiд бюджету та перевiзок,а людина яка була 25 рокiв бiля корита i мае ще iншу сторону медалi…

 4. Вот так на должностях сидят по 20 лет начальники наших поликлиник, уволить всех, а контракт давать на один год. А там посмотреть, справится с работой или нет? Василишина с его заместителя ми выгнать, это первые корупционеры города Хмельницк ого. Почему его держат годами? Он богатый человек и его заместители тоже!

 5. Дивно якось все в цьому світі,розсипається керівник Василишин в повному розумінні і нікому до нього немає діла.Люди добрі,вони зі своєю заступницею Людою що хотять те і роблять!Поміняйте іх терміново,цих хапуг і бездарів! Хто нами керує?

 6. Я вважаю це ганебним і неправильним вчинком засуджувати людину за один невірний вчинок. Це система, будь-хто їй підвласний був би змушений вченити так же само. Петро Павлович гарний хірург і людина також. Той хто сказав, що він забув, як це бути хірургом дуже помилився!!! Продажні “люди” завжди будуть поливати всіх брудом, а ті хто дійсно вважають його Людиною з великої букви будуть до отсаннього поважати його. Я не вірю, що він міг тиснути на когось в підписанні заяви, за стільки років роботи можна заслужити повагу і без корупції і натиску!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.