17 школярів з Летичіва отруїлися невідомою речовиною 17 школярів з Летичіва отруїлися невідомою речовиною

У селищі Летичів госпіталізували 17 школярів з отруєнням невідомою речовиною. Як повідомляє прес-служба Державної служби України з надзвичайних ситуацій, о… Далі »

В Кам’янець-Подільській Ратуші може з’явитися кафе В Кам’янець-Подільській Ратуші може з’явитися кафе

На першому поверсі Кам’янець-Подільської Ратуші, пам’ятки архітектури XV-XVIII ст., незабаром може знову відкритися кафе. Про це НГП повідомив міський голова… Далі »

АТ “ІМЕКСБАНК” визнали неплатоспроможним. Що робити вкладникам Хмельниччини АТ “ІМЕКСБАНК” визнали неплатоспроможним. Що робити вкладникам Хмельниччини

Зважаючи на невідповідність діяльності АТ “ІМЕКСБАНК” вимогам банківського законодавства і нормативно-правових актів  Національного  банку України, невжиття банком достатніх і своєчасних… Далі »

СНІД не спить: кількість хворих щороку зростає СНІД не спить: кількість хворих щороку зростає

У Хмельницькій області кількість ВІЛ-інфікованих, що стоять на обліку з року в рік залишається приблизно на одному рівні. Станом на… Далі »

Справжнє обличчя Росії  – чи побачить його ПАРЄ? Справжнє обличчя Росії – чи побачить його ПАРЄ?

Українська делегація в ПАРЄ робить все можливе, аби показати Європі «теперішнє справжнє обличчя Росії» – депутат Санкції проти РФ мають… Далі »

Половина хмельничан не знають, чим займаються місцеві депутати – опитування Половина хмельничан не знають, чим займаються місцеві депутати – опитування

Задоволеними результатами роботи міських обранців є лише 23% опитаних, не задоволені – 26% і аж 51% опитаних хмельничан взагалі не… Далі »

Хмельничани задоволені послугами комунальної сфери – соціологічне дослідження Хмельничани задоволені послугами комунальної сфери – соціологічне дослідження

85% з опитаних хмельничан вірять у своє місто та пов’язують своє майбутнє з ним, при цьому кількість чоловіків та жінок… Далі »