Половина хмельничан не знають, чим займаються місцеві депутати – опитування

Задоволеними результатами роботи міських обранців є лише 23% опитаних, не задоволені – 26% і аж 51% опитаних хмельничан взагалі не відомі результати роботи депутатів міської ради. При цьому, всі вікові категорії дають приблизно однакові показники.

Такі результати оприлюднило ГО “Комітет моніторингу діяльності виконавчої влади і місцевого самоврядування”.

deputaty

Частково пояснює низьку популярність міських депутатів наступне питання, яке було задане респондентам. На запитання, чи знають хмельничани, хто є депутатом міської ради, що обраний по їхньому мажоритарному виборчому окрузі на місцевих виборах у 2010 році, лише 13% респондентів заявили що знають, а 87 % не знають.

Найкраще знають “свого” депутата опитані у віковій категорії 65+ (22%).

Довідка НГП. Опитування було проведене у Хмельницькому протягом 22 грудня 2014 року- 10 січня 2015 року. Вибірка: 215 респондентів, репрезентативна за ознаками віку, статі,мікрорайону проживання. Теоретична похибка – 3,2%.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 10

 1. Депутатам надо думать сначсала про громадське, а потом освоем, а не наоборот. Иначе нечего идти в депутаты, иначе это грех.

 2. А спитайте красилівських людей чи бачили, або чули голос своїх депутатів до районної чи обласної ради після виборів 2010 року? Від окремих з них, коли вони були кандидатами, їхні слуги навіть розносили по хатах гречано-цукрові пайки, з великим сумлінням записували накази, прохання, пропозиції виборців. А як вони запевняли, обіцяли, клялися, що готові, якщо доведеться, платити власним життям людям заради їх інтересів, якщо вони оберуть їх депутатами. Така уже вних була вируюча любов до виборців.
  Пройшли вибори і память про обіцяне в усіх відняло одразу. Готуть тепер нові обіцянки, бо знову будуть рватися у депутати.

 3. Це свідчить про те, що громада міста не активна і за своїми проблемами делегує своє право в управлінні містом машинально, не розуміючи, що піля цього і виникають проблеми в управлінні майном громади, його привласнення, не якісне наданням комунальних послуг, утримання комунікацій, прибудинкових территорій і т. д.

 4. це не соціологія, а якась халтура. хоч би підручники почитали. Напевно щось замовне.

 5. Олесь, не халтурте. Краще зверніться до фахівців з соціології.

 6. Заберите с должности Заявник, эту старую депутату, которая никогда не выступала на сессии,первая корупционеры а, а рада майдан не видит миллионы Заявник. У НЕЕ ДОМА И ДАЧИ с сауна и и лифтами,сын в суде,она его туда впихнули за деньги,никого не боится и всех покупает. Когда она или ее уйдут.Человек на пенсии,не дает работать молодым.эта гадость мстительная и богатая.Таких начальников,жополизов надо поискать.Все сходит с рук.Рада помогите убрать гадюка!

 7. Заярнюк-простите!

  • хтось попросив настрочити пакость . навіть прізвища не знаєш. за гроші, чи шо, ганьбисько

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.