Хто сидить у помічниках нардепів від Хмельниччини – Список Хто сидить у помічниках нардепів від Хмельниччини – Список

Офіційний сайт Верховної Ради “викинув” для загального доступу списки помічників усіх народних депутатів України. Це стало можливим після підписання розпорядження… Далі »

У Хмельницькому волонтерки в легкому одязі за годину зібрали 2800 гривень У Хмельницькому волонтерки в легкому одязі за годину зібрали 2800 гривень

Сьогодні благодійний фонд “Волонтери Поділля” органузував акцію зі збору коштів на теплий одяг для українських військових в зоні АТО. Активістки… Далі »

На Хмельниччині землі під ставками вартістю 1,7 млн грн. повернуто державі На Хмельниччині землі під ставками вартістю 1,7 млн грн. повернуто державі

На виконання рішень господарського суду Хмельницької області, у січні поточного року до державної власності повернуто понад 460 га земель водного… Далі »

Рівненський бізнесмен Червонюк “пройшовся” по податківцю Хмельниччини Зеленецькому. Податківець каже, що діяв законно Рівненський бізнесмен Червонюк “пройшовся” по податківцю Хмельниччини Зеленецькому. Податківець каже, що діяв законно

Працівники Рівненського льонокомбінату пікетували Державну фіскальну службу з вимогою скасувати  накладені на підприємство штрафи і проведення службової перевірки діяльності керівника… Далі »

Головного бютівця Хмельниччини мобілізували в АТО Головного бютівця Хмельниччини мобілізували в АТО

53-річний депутат Хмельницької міської ради і керівник обласної організації ВО “Батьківщина” Валерій Лесков одержав повістку у рамках четвертої хвилі мобілізації… Далі »