На Хмельниччині землі під ставками вартістю 1,7 млн грн. повернуто державі

На виконання рішень господарського суду Хмельницької області, у січні поточного року до державної власності повернуто понад 460 га земель водного фонду.

Як повідомляє прес-служба обласної прокуратури, підприємство, яке використовувало ці земельні ділянки для риборозведення, не сплачувало за них орендну плату. Тому прокуратура Волочиського району пред’явила о до суду позови про розірвання договорів оренди вказаних земельних ділянок.

Позовні вимоги прокуратури судом задоволені повністю, договори оренди з підприємством розірвано, а землі водного фонду вартістю більше 1,7 мільйона гривень повернуто державі.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 7

 1. Весь водний фонд області переданий ВАТ Хмельницькрибгосп за який дане підприємство буде сплочувати земельний податок тобто копійки до місцевих бюджетів! Так що зробила прокуратура? Що зробив чесний симчишин? Забрали у одних а віддали другим! А толку? В нас в державі нічого не помінялось, дуже жалко цих людей які лягли на майдані та зараз лягають на сході. Все як продавалось так і продається яценюк з коломойским фореве……. переділ бізнесу пішов…. а людей дурять ось такими патріотичними повідомлянями.

  • дурню, ти хоч правду пиши.
   в нас 50% ставків орендують люди, громади, кооперативи, громадяни.
   Хмельницькрибгосп має до 30% ставків, платить податки, заробітну плату 200 рибакам.

   Симчишин разом з прокураторою відновлює справедливість, забирає ставки в бандитів і Ядухи.

   • З одних кишень гроші кочують до інших

   • Да забирає а віддає іншій банді а не громадам !!!! Ну а захищати не чесно повернуте це правильно, тільки з твої сторони! Ти ж там теж не погано пригрівся?

 2. така ситуація дуже не подобається Ядусі і бандитам які крали на рибі мільйони доларів.

 3. ВАТ “Хмельницькрибгосп” визнано банкрутом, запитайте “товарища ГУГЛА” він все Вам розкаже! Да, ми платимо зарплату податки і, навіть ніколи не брешем…. ми такі хороші …
  да! і пишуть тут дурні….
  Робіть висновки шановні – хто тут брехуни і мародери!!!
  Слава Україні!!!!

 4. Рибна галузь – це единий господарський комплекс, який має замкнутий технологічний цикл від вітворення і охорони рибних запасів до вирощування, вилову та переробки і реалізації рибопродукції. На сьогоднішній день область нараховує близько 15ооо га ставкових площ із них біля 6000 га використовує ВАТ Хмельницькрибгосп. Дані стави без технологічного втручання повинні давати населенню області 15000*150=2250 тон рибопродукції. А при використанні кормів і проведення інтенсивних заходів 15000*1450= 21750 тон риби. Також дані користувачи повинні платити державі відрахування за користування землею, за спецводокористування та за користування гідротехнічними спорудами. Все це повинно лишатися в області якою керую пан Семчишин! Але говорити з екрану ТВ одне а робити інше!!! В рибній галузі немає: якісного рибопосадкового матеріалу, спеціальних комбікормів, і головне досвідчених кадрів…

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.