Аваков звільнив сімох даішників Хмельниччини, котрі штрафували майданівців Аваков звільнив сімох даішників Хмельниччини, котрі штрафували майданівців

Міністр МВС України Арсен Аваков звільнив сімох даішників Хмельниччини, котрі незаконно оформляли протоколи проти учасників Революції гідності протягом кінця 2013 року… Далі »

Нардепи просувають позачергові вибори мерів Хмельницького і Шепетівки Нардепи просувають позачергові вибори мерів Хмельницького і Шепетівки

У Верховній Раді України з’явилися проекти постанов про призначення позачергових виборів міських голів на Хмельниччині. Відповідні документи 13 січня зареєстрували народні… Далі »

Ліки для дітей Хмельниччини стануть безкоштовними Ліки для дітей Хмельниччини стануть безкоштовними

У 2015 році міська та обласна дитячі лікарні Хмельницького будуть забезпечені медикаментами на 100%. Для цього в обласному бюджеті закладено… Далі »

Сергій Лабазюк: “Децентралізацією в Держбюджеті не пахне” Сергій Лабазюк: “Децентралізацією в Держбюджеті не пахне”

У лютому Державний бюджет має бути переглянутий в сторону поліпшення соціальної сфери, інакше країну чекає соціальний вибух. Про це заявив… Далі »

Спроба №2 – довибори до Хмельницької облради перепризначили на 1 березня Спроба №2 – довибори до Хмельницької облради перепризначили на 1 березня

Проміжні вибори до Хмельницької обласної ради в одноманматному окрузі №22 (м. Старокостянтинів), які були призначені на 28 грудня 2014 року… Далі »

У Кам’янці-Подільському можуть підвищити ціни за проїзд в комунальному транспорті У Кам’янці-Подільському можуть підвищити ціни за проїзд в комунальному транспорті

В Кам’янці-Подільському 12 січня відбулись громадські слухання на тему підвищення цін на проїзд в комунальному транспорті. Мова йде про автобуси, що знаходяться… Далі »

На відновлення зруйнованої стіни Межибізького палацу потрібні мільйони гривень – директор На відновлення зруйнованої стіни Межибізького палацу потрібні мільйони гривень – директор

За підрахунками директора Державного історико-культурного заповіднику «Межибіж» Олега Погорільця, на реставрацію усієї фортеці потрібні десятки мільйонів гривень. Про це він заявив виданню… Далі »

Майже рік громада Ізяслава не може продати поваленого Леніна через бюрократію Майже рік громада Ізяслава не може продати поваленого Леніна через бюрократію

Майже рік громада Ізяслава намагається продати бронзову скульптуру Леніна, що була демонтована з центральної площі міста 21 лютого 2014 року, з… Далі »

Від серцевого нападу помер 36-річний “атошник” з Славути Від серцевого нападу помер 36-річний “атошник” з Славути

12 січня передчасно у віці 36 років пішов з життя через серцевий напад Олександр Страпчук – учасник бойових дій в… Далі »