Спроба №2 – довибори до Хмельницької облради перепризначили на 1 березня

Проміжні вибори до Хмельницької обласної ради в одноманматному окрузі №22 (м. Старокостянтинів), які були призначені на 28 грудня 2014 року і не відбулися, повторно призначені на 1 березня.

Про це “Незалежному громадському порталу” повідомив голова облради Іван Гончар.

Він зазначив, що окружна виборча комісія надіслала відповідний лист до ради з проханням виділити 250 тис. грн на проведення і організацію проміжних виборів (попередній кошторис становив 360 тис. грн – НГП).

“Згідно з законодавством, я сповіщу обласний департамент фінансів. Фінансисти мають проаналізувати можливість виділення коштів з бюджету. Далі це питання буде винесене на пленарне засідання сесії обласної ради”, – пояснив Гончар.

Як писав НГП, проміжні вибори до Хмельницької обласної ради в одноманматному окрузі №22 (м. Старокостянтинів), які призначені на 28 грудня, не відбулися через відсутність будь-якої виборчої документації, а саме – бюлетенів, протоколів, печаток.

Довідка НГП. Нагадаємо, що на позачерговій сесії облради 4 грудня 2014 року депутати проголосували за виділення з бюджету 50,9 тисяч гривень на друк виборчих бюлетенів замість необхідних 360 тисяч.

26 грудня на черговій сесії облради було озвучено, що практично всі постійні комісії обласної ради відмовилися від внесення поправок до кошторису на проміжні вибори.

Водночас член ЦВК Ігор Жиденко у листі від 12 грудня до голови Хмельницької облради Івана Гончара висловив стурбованість з проведення проміжних виборів до Хмельницької обласної ради.

“Невиділення коштів, спрямованих на фінансування проміжних виборів, порушує вимоги закону та перешкоджає реалізації, встановленого статею 38 Конституції України, права громадян України обирати і бути обраними, зокрема, до органів місцевого самоврядування”, – попередив Жиденко.

Загалом, на проміжних виборах балотувалося 7 кандидатів.

Окружна виборча виборча комісії оголосила проміжні вибори до Хмельницької обласної ради в одноманматному окрузі №22 (м. Старокостянтинів) на підставі прийнятої заяви депутата облради Анатолія Демида про дочасне складання делегованих повноважень. Таке рішення було підтримане сесією облради 16 жовтня 2014 року.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.