“Я – Волноваха” – Хмельниччина вийшла на марш миру “Я – Волноваха” – Хмельниччина вийшла на марш миру

Сьогодні мешканці Хмельницької області приєднався до всеукраїнського маршу миру “Я – Волноваха”, приуроченого до пам’яті розстріляних пасажирів автобуса під Волновахою. На… Далі »

У 2015 році в обласний бюджет має надійти 14,4 млн. грн від ліцензій на цигарки і алкоголю У 2015 році в обласний бюджет має надійти 14,4 млн. грн від ліцензій на цигарки і алкоголю

У 2015 році в бюджет Хмельницької області має надійти 14,4 млн. грн від плати за ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними… Далі »

Кам’янець-Подільський продовжує приймати гуманітарну допомогу від міст-побратимів Кам’янець-Подільський продовжує приймати гуманітарну допомогу від міст-побратимів

До Кам’янця-Подільського надійшла гуманітарна допомога від польського міста Глогув для військовослужбовців в зоні АТО та вимушених переселенців. Як повідомив НГП… Далі »

Демидів вузол-2: гра в дурника Демидів вузол-2: гра в дурника

Авантюра з проведенням проміжних виборів до Хмельницької обласної ради по старокостянтинівській мажоритарці має всі шанси стати найганебнішим випадком витрачання бюджетних… Далі »

Олуйко пропонує викидати у вікно недобросовісних кандидатів у мери Олуйко пропонує викидати у вікно недобросовісних кандидатів у мери

Депутат Хмельницької обласної ради Віталій Олуйко пропонує своєрідно тестувати кандидатів у мери Хмельницького. Про це він написав у “Фейсбуці”. “Перебуваючи… Далі »