Олуйко пропонує викидати у вікно недобросовісних кандидатів у мери

Депутат Хмельницької обласної ради Віталій Олуйко пропонує своєрідно тестувати кандидатів у мери Хмельницького.

Про це він написав у “Фейсбуці”.

“Перебуваючи в Чехii мiжнародним спостерiгачем вiд Конгресу Ради Европи почув таку iсторичну “виборчу технологiю”: в 16 столiттi в окремих мiстах Магдебурського права прижилася така процедура переобрання мерiв. Мiського голову о 12.00 год. дня, в день проведення виборiв, викидали з вiкна мiськоi Ратушi. Якщо кандидат в мери був справедливим i чесним господарем мiста, жителi громади збиралися на мiськiй площi i ловили його, демонструючи йому повну пiдтримку та переобрання”, – написав депутат.

merstvo

 

“Якщо ж кандидат в мери був злодiєм та брехуном, громада розходилася i вiн падав на гранiтну брукiвку майдану i з синяками або переломами та отримував ганебну вiдставку”, – написав він. 

На  думку Олуйка, “це дуже демократично i повчально”.

“Можна було б використати в звичаємому правовi статуту територiальної громади. Це не жарт. Я сторонник ефективних i дiевих методiв. А то вже надоiло – обiцяють, а потiм обманюють, крадуть i без звiту та вiдповiдальностi втiкають вiд своiх виборцiв”, – зазначив він.

Як відомо, Верховна Рада хоче призначити позачергові вибори міських голів Хмельницького і Шепетівки на 22 березня 2015 року.

Про це йдеться у проектах постанов ВР №№ 1703-1 і 1703-8.

Також Кабінету Міністрів України в межах повноважень планується доручити вжити невідкладних заходів щодо забезпечення фінансування позачергових виборів мерів Хмельниччини за рахунок коштів цільової субвенції з державного бюджету України.

Остаточне рішення про проведення дочасних виборів мерів мають ухвалити народні депутати.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 17

 1. пана Олуйка першого треба викинути з вікна

 2. Его не просто выкинуть и не ловить надо, еще и на подлете по футбольному ногой обратно в окно отправить.

 3. Олуйко – без шансів на виживання

 4. ганьба холуйку

 5. знаете вы так пишите как будто бы не было вашего комсомольского прошлого -корупционного скандалов с помещениями для ваших родственников нотариусов-не было посиделок на дне рождения у ядухи не было тостов за его здравие и здравие януковича-не было попыток с фальсификацями против сабия-лучше тихо сиди

 6. На жаль люди не довго пам’ятають добро. Комсомольське минуле є у всіх теперішніх керівників області та і в нашого президента є. Людину потрібно поважати і цінувати за вчинки. Чомусь всі забули скільки зробив Олуйко для області коли був народним депутатом (до речі більше ніхто з депутатів Хмельниччини стільки не зробив). Ви запитайте у колективу і студентів Хмельницького університету управління та права як працювалося і вчилося коли ректором був Олуйко. І ви отримаєте відповідь що це був найкращий ректор, керівник і управлінець. Ми всі робимо помилки, але коли людина може працювати на користь громади то це потрібно використовувати тим більше у теперішній час. А громада має тримати все під контролем і оцінювати по роботі і результатах. А писати дурні коментарі сидячи на дивані і обливати брудом це не показник роботи.

 7. Олуйкові: хмельничани підтримують цю ідею. З Вас і почнемо. Куди
  приходити й звідки Вас викидати? Бажано з поверху 5 – 6-го. От
  тільки чи захоче хтось таке г… вонюче ловити!

 8. Напиши под Что де он такого сделал будучи нардепом что

  • Перш ніж писати негативні коментарі потрібно чимось цікавитися і володіти інформацією. Ви запитуєте що зробив Олуйко? Для власноі поінформованості загляньте у рішення сесій обласноі ради за той період і почитайте пресу.

 9. Ну ты, Виталик, сказанул!

 10. це гімно краще б сиділо й не воняло. до чого брався усе похерив . чого його дідько товче?

 11. я так порнимаю что ответить нечего-посмотрите решения облсовета сами-напишите пусть люди увидят что он сделал кроме того что пытался украсть пормещение в доме офицеров для своей дочери нотариуса-а в верх раде оно был членом фракции литвина-эта гнида раскрала пол страны-а потом был членом парптии тигтпка вице премьера азарова-на предпоследних парл вывборах ядуха поддерживал холуйка как мог но не получилось-или у вас другое мнение

 12. АМКУ оштрафував «прокладки» Фонду соцстраху, які розтратили 20 мільйонів «на консультації» 05 січня 2015:
  http://nashigroshi.org/2015/01/05/amku-oshtrafuvav-prokladky-fondu-sotsstrahu-yaki-roztratyly-20-miljoniv-na-konsultatsiji/

  Антимонопольний комітет оштрафував ТОВ «Здравіє» і ТОВ «Медреабілітація» на загальну суму 4 млн. грн. за антиконкурентні узгоджені дії на торгах. Про це повідомляється на сайті АМКУ.

  Йдеться про тендер на придбання путівок Фондом соціального страхування з тимчасової втрати працездатності у 2013 році.

  Комітет встановив, що ТОВ «Здравіє» і ТОВ «Медреабілітація» пов’язані між собою через фізичних осіб-засновників. Умови участі та розподіл перемоги за відповідними лотами у вказаних торгах товариствами були заздалегідь погоджені.

  З’ясовано, що фірми виступали як посередницька ланка між спеціалізованими державними закладами санаторно-лікувального типу та Фондом соцстраху, що призвело до зайвих витрат.

  «Так, значні суми (понад 20 млн. грн. отриманих бюджетних коштів) перераховувались на рахунки ряду суб’єктів господарювання у вигляді сплати за надання консультативних послуг, відповідно кошти бюджету використовувались на цілі, не пов’язані з наданням послуг, які були предметом закупівлі», – йдеться у повідомленні.

  Комітет вказав, що дії згаданих компаній не тільки порушують законодавства про захист економічної конкуренції, але і містять ознаки злочину.

  Водночас про реагування з боку правоохоронних органів поки нічого невідомо.

  За даними ВДЗ, у березні-квітні 2013 р. фірма «Здравіє» отримала від Фонду соцстраху замовлення на 18,71 млн грн., «Медреабілітація» – на 26,67 млн грн.

  Підприємство «Здравіє» належить Павленку Євгену Геннадійовичу. «Медреабілітація» зареєстрована на Павленка Геннадія Вікторовича. За даними держреєстру, фірми мають однакову адресу і телефон.

 13. АМКУ оштрафував екс-депутата на копійки за розпил майже 2 мільйонів з сестрою:
  http://nashigroshi.org/2014/12/24/amku-oshtrafuvav-eks-deputata-na-kopijky-za-rozpyl-majzhe-2-miljoniv-z-sestroyu/

  Антимонопольний комітет оштрафував ПМВКП «Ассоль» на 10 тис грн. за антиконкурентні дії на тендері Департаменту житлово-комунального господарства та будівництва Хмельницької ОДА щодо придбання очисної машини влітку 2013 р. Про це повідомляється на сайті Хмельницького відділення АМКУ.

  У серпні 2013 року із запорізькою фірмою «Ассоль» уклали угоду на придбання очисної машини за 1,69 млн грн. Єдиним конкурентом на торгах було ТОВ Виробнича компанія «Промтехбуд», також із Запоріжжя.

  «Власником ВК «Промтехбуд» є Тертиця Анатолій Юрійович, уродженець м. Василівка Запорізької області, в той час як засновником ПМВКП «Ассоль» є Харченко Світлана Юріївна (дівоче прізвище Тертиця), яка також є уродженкою м. Василівка Запорізької області. Вказане дає підстави вважати, що власники фірм ймовірно є рідними братом та сестрою», – йдеться у повідомленні АМКУ.

  Директором фірми «Ассоль» є Павло Харченко, екс-депутат Запорізької облради (2006-2010 рр.) від Прогресивної соціалістичної партії України.

  Санкції щодо «Промтехбуд» застосовано не було, оскільки не вдалося з’ясувати її місцезнаходження і вручити вимоги комітету. Раніше «Промтехбуд» був зареєстрований у Запоріжжі, але з кінця січня 2014 року став на облік ДПІ в Деснянському районі м.Києва. ДПІ засвідчила, що остання декларація з податку на додану вартість цієї фірми подавалася з нульовими показниками, а декларація з податку на прибуток за 2013 рік подана не була. У свою чергу Київське відділення комітету повідомило, що не має інформації щодо фактичного місцезнаходження «Промтехбуду».

  Разом з тим, за даними держреєстру офіційна адреса реєстрації «Промтехбуду» – м.Київ, вул. Попудренка, 52. Також у фірми змінився власник – ним стало ТОВ «Дімго» Ігоря Вальченка і Галини Кутової.

 14. дивлячись на коментарі видно, що кандидатура олуйка на міського голову когось дуже сильно непокоїть. переживають що лавочку з відмивання на плитці, водогоні і т.д. прикриють

 15. кто тебе сказал что за него проголосуют он выборы в красилове просрал ав хмельницком выиграет чтоли

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.