Двоє нардепів від Хмельниччини не голосували за агресора Росію Двоє нардепів від Хмельниччини не голосували за агресора Росію

Верховна Рада 27 січня визнала Росію державою-агресором. За відповідну заяву до ООН, Європарламенту, ПАРЄ, парламентської асамблеї НАТО, парламентської асамблеї ГУАМ, національних парламентів… Далі »

У Хмельницькому безкоштовно вчать надавати першу допомогу У Хмельницькому безкоштовно вчать надавати першу допомогу

Містяни можуть безкоштовно навчитись надавати першу допомогу в хмельницькому осередку Товариства Червоного Хреста. Курс лекцій триває 12 годин. Пройдений матеріал… Далі »

Мер Кам’янця-Подільського в фіналі побореться за звання «Людина року» Мер Кам’янця-Подільського в фіналі побореться за звання «Людина року»

Міський голова Кам’янця-Подільського Михайло Сімашкевич став фіналістом загальнонаціональної програми «Людина року – 2014» . За остаточними підсумками експертного опитування за… Далі »

Населення Хмельницького зростає, а області зменшується Населення Хмельницького зростає, а області зменшується

Протягом 11 місяців 2014 року кількість населення у Хмельницькому збільшилась на 1 тис. 511 людей. Станом на 1 грудня у… Далі »

Що взяти з нардепів від Хмельниччини? Частина 3 – Андрій Шинькович Що взяти з нардепів від Хмельниччини? Частина 3 – Андрій Шинькович

«Революція Гідності показала, що справжнім борцем проти режиму виявились не політичні партії, а весь свідомий український народ. Звісно, роль партій… Далі »

Цього року в бюджет Кам’янця-Подільського має поступити понад 384 млн. грн. Цього року в бюджет Кам’янця-Подільського має поступити понад 384 млн. грн.

Сьогодні під час позачергової сесії Кам’янець-Подільський міської ради депутати ухвалили зміни до міського бюджету на 2015 рік. Згідно розрахунків, загальна… Далі »

У 2014 році на Хмельниччині виплачено 12,6 млн. грн зарплатних боргів У 2014 році на Хмельниччині виплачено 12,6 млн. грн зарплатних боргів

За даними департаменту соціального захисту населення ОДА, на Хмельниччині у 2014 році виплачено 12,6 млн. грн. заборгованої заробітної плати. Повністю… Далі »

Кам’янець-Подільський готується до весняних паводків Кам’янець-Подільський готується до весняних паводків

Географічне розташування міста щовесни тримає жителів у напрузі. Щорічно під час танення снігу та випадання великої кількості опадів існує загроза… Далі »

Армія SOS Хмельницький: дуже потрібні польові хірургічні інструменти Армія SOS Хмельницький: дуже потрібні польові хірургічні інструменти

Через ескалацію подій на сході України, значно зросла кількість звернень представників польових медичних підрозділів. На допомогу волонтерів сподіваються лікарі як… Далі »

Підприємство з “ДНР” виставляє своє вугілля на тендерах Хмельницької області Підприємство з “ДНР” виставляє своє вугілля на тендерах Хмельницької області

Товариство з обмеженою відповідальністю “Контел-Груп”, яке має донецьке коріння, активно бере участь на тендерах, що проводяться бюджетними організаціями Хмельницької області…. Далі »

Народні фотожаби. Випуск 20 Народні фотожаби. Випуск 20

Під бензиновим градусом   Полювання на лисиць   Коробка з сюрпризом   Війна, дороги, дурні   Нова професія – “безналміліц”