Двоє нардепів від Хмельниччини не голосували за агресора Росію

Верховна Рада 27 січня визнала Росію державою-агресором.

За відповідну заяву до ООН, Європарламенту, ПАРЄ, парламентської асамблеї НАТО, парламентської асамблеї ГУАМ, національних парламентів проголосували 271 депутатів.

“Верховна Рада визнає Російську Федерацію державою-агресором та закликає міжнародних партнерів України не допустити безкарності винних за злочини проти людяності вчинені від початку  російської агресії проти України”, – наголошується в заяві.

ВР просить також “визнати РФ державою агресором, що всебічно підтримує терористів та блокує діяльність РБ ООН, чим ставить під загрозу міжнародний мир і безпеку. А так звані “ДНР і ЛНР” визнати терористичними організаціями“.

Від Хмельницької області не голосували за це питання двоє “порошенківців” Роман Мацола і Андрій Шинькович. Згодом Мацола звернувся із заявою до Голови ВР вважати результатом його голосування – “За”.

Прогуляли позачергове парламентське засідання позафракційний Олександр Герега і депутат з групи “Воля народу” Сергій Лабазюк. Однак у Сергія Лабазюка є поважна причина – він перебуває на парламентській сесії ПАРЄ.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 19

 1. Підари, і разом із ними ті хто за них голосував!
  Тому що вони вже один раз себе проявили , як підари!
  Найкращі вмирають, а вони -гуляють, хіба не підари!

  • Ти дурачок натуралный, нацист гитлеривский “найкращи вмирают”, ликувати треба. тебе и всих майдаунив

   • в тебе просто сон

   • Ну що за дебілка? Ти, тупоголова твоя репа! Хочеш в “Рассею” прапор тобі рассейский в одне місце! Україна понад усе! Слава Україні! Героям слава! А ти кацапське бидло недобите! Рассея агрессор!!!

 2. О ввечері ліля , а зранку єлєна. Боти вони такі.

 3. Це наука для тих, хто за кілограм гречки та фото з олімпійцями продався! “Гідних” “людей” обрали до Верховної Зради – біда, як виявилось, не вчить!

 4. підари

 5. Так голосовать депутатам надо одинаково? Иначе в мусорник запихнут.. Стадо баранов, а не страна. Интересно, скоро книги жечь начнут майданутые.

  • а це нічого що автор статті наскільки тупий та заангажований що незнає елементарної речі – Лабазюк С. є у складі делегеції від України в ПАРЄ , де розглядається українське питання …

   • О да…. Цей “патріот” зараз зі всіх рук і ніг “патріотичність” доказує що якось в обоймі лишитись.
    Але люди не забувають справжнього обличчя тих хто голосував проти народу.

 6. Ви правильно підмітили: автор цієї інформації тупий, безграмотний.

 7. А як ті дві Гереги будуть голосувати проти Рашки, коли в них бізнес там?
  А народ сам себе вартий. Спочатку виберуть “благодетелей”, а потім всіх крім себе винуватят в бідах.

  • Вони і за зняття недоторканості не голосували і проти Росії – теж. Походу в них і так все гаразд. Плювали короче вони на всіх вас разом взятих….

 8. сергій лабазюк на сесії ПАРЕ, а хто знати не хоче хай……далі пише!

 9. Зробити перевірку і в мусорний бак хто дійсно не голосував! Недоторканість уже знята! Цікаво як після цього вони зможуть зустрічатись з людьми? Ганьба!……..

 10. Предлагаю. Родственников, желательно сыновей или внуков, тех депутатов которые проголосовали за пользу россии, отправить в АТО, а потом взять интервью, если останутся живы, на тему “кто же все таки агрессор”

 11. почитаєш тупі коменти і жахаєшся звідки стільки бидла розвелось на Україні.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.