На Хмельниччині пенсіонер придбав віртуального мікроавтобуса за 112 тисяч На Хмельниччині пенсіонер придбав віртуального мікроавтобуса за 112 тисяч

На шахрайський «гачок» потрапив житель одного із сіл Ярмолинецького району, який вирішив вкласти важко зароблені гроші в купівлю пасажирського мікроавтобуса…. Далі »

Новорічні ялинки хмельничан підуть на опалення приміщень Новорічні ялинки хмельничан підуть на опалення приміщень

Всі живі ялинки, що хмельничани масово викидають після новорічних свят, використають для опалення приміщень. Про це повідомляється на сайті міської… Далі »

Армія SOS Хмельницький виготовлятиме серійні «кішки» Армія SOS Хмельницький виготовлятиме серійні «кішки»

А ще – вкрай потрібні для наших бійців у зоні АТО портативні пічки  для підігріву їжі. Армія SOS Хмельницький повідомила… Далі »

Хмельницька АЕС витратить 36 млн. грн на антиземлетрусні заходи Хмельницька АЕС витратить 36 млн. грн на антиземлетрусні заходи

Відокремлений підрозділ “Хмельницька АЕС” за результатами тендера 15 січня уклав угоду з державним підприємством «Державний науково-інженерний центр систем контролю та аварійного… Далі »

Цього року на Хмельниччині буде майже 400 знаменних дат Цього року на Хмельниччині буде майже 400 знаменних дат

Детальніше  про них розповідає черговий випуск довідково-інформаційного видання “Календар знаменних і пам’ятних дат Хмельниччини 2015″, який підготував творчий колектив обласної… Далі »

Колектив ХОДТРК “Поділля-центр” бачить генеральним Андрія Мацейка Колектив ХОДТРК “Поділля-центр” бачить генеральним Андрія Мацейка

Сьогодні  відбулись збори трудового колективу ХОДТРК «Поділля-центр», на які запросили кандидатів на посаду генерального директора. Перед колективом озвучили своє бачення… Далі »

Мер Красилова розраховує, що після впровадження реформ, її місто отримає статус обласного підпорядкування Мер Красилова розраховує, що після впровадження реформ, її місто отримає статус обласного підпорядкування

Міський голова Красилова Ніла Островська розраховує, що після впровадження адміністративно-територіальної реформи, її місто отримає статус обласного підпорядкування. Про це вона сказала… Далі »

У 2014 році обсяги сільгоспвиробництва Хмельниччини зросли на 16% У 2014 році обсяги сільгоспвиробництва Хмельниччини зросли на 16%

У 2014 році обсяги сільгосподарського виробництва Хмельниччини зросли на 16% порівняно з попереднім роком, у тому числі у сільськогосподарських підприємствах… Далі »

Активіст з Дунаєвець виступає за мобілізацію на схід депутатів райради Активіст з Дунаєвець виступає за мобілізацію на схід депутатів райради

Голова громадської організації “Контроль громади” Василь Гандзюк письмово звернувся до голови Дунаєвецької райради Антона Камінського, аби той на черговій сесії запропонував… Далі »

Гончар хоче затягнути паски собі і своїм заступникам Гончар хоче затягнути паски собі і своїм заступникам

Голова Хмельницької обласної ради Іван Гончар виносить на чергову сесію питання про врізання окремих доплат на оплату праці керівництва ради…. Далі »