Колектив ХОДТРК “Поділля-центр” бачить генеральним Андрія Мацейка

Сьогодні  відбулись збори трудового колективу ХОДТРК «Поділля-центр», на які запросили кандидатів на посаду генерального директора. Перед колективом озвучили своє бачення розвитку телебачення Андрій Мацейко, Тетяна Колесніченко та Лариса Світловська. Ще один претендент на посаду, Юлія Ростоцька, була відсутня.

У результаті, голоси колективу розподілились так: 11 чол.- за Т. Колесніченко, 14 чол. – за Л. Світловську, 31 чол. – за Ю. Ростоцьку та 50 – за А. Мацейка. Голосування було таємним.

mazey

Таким, чином більшістю голосів колектив ХОДТРК «Поділля-центр» висловив довіру журналісту Андрію Мацейку, про що й направили відповідного листа до Державномого комітету телебачення і радіомовлення України.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 43

 1. сергію івановичу!!!!!при Вас хоч була організація роботи і планування!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!наразі жах!!!! світловська – тупачка! ростоцька-смоктачка! мацейко – нульовий! дай Вам Бог сил! тримайтеся!

 2. я гарантую порядок!

 3. плахтія у гендиректора!!!! він хоч не пєдік!!!! правда тільки дружину любить і не ведеться на пречудових жінок! хоч у чомусь – але ж дурак! люблю тебе СЕРГІЮ!

 4. плахтій, насправді, хуй! у ходтрк його не переварювали ваабще! а як пішов – то відразу зрозуміли – Серьога сіла!!!! бо все у сравнєєї порівнюється! повертайся брате!!!! я тобі в очі казав – і був неправий!!! люблю тебе! вибач!

 5. втрата непоправіма! але сєрий тепер наш! ідіть нахрен ходтрк!

 6. Може досить чіпати Сергія Івановича. Нормальний мужик. Він не претендує на це крісло гендира тому не чіпайте!

 7. Кажете, Павлюк гідна керувати? А мені здається, що цієї посади достойна лише одна людина – Лариса Світловська. І нехай хто там що каже, але це справжній керівник, загартований в радянські часи, коли ні протеже не проходили, ні блати, на хабарі, ні “чєрєз постєль”. Тільки знання, тільки людська гідність, тільки віра в перемогу та високий патріотизм! Все це – наша Лариса. А ще – сила духу! Уявіть, зовсім молоденькою дівчининою залишилася вона з дитиною на руках – її чоловік Петро (Лічман), пив, гуляв, ображав. Можливо навіть і бив (!) та приносив додому всіляку заразу. Усе стерпіла, усе пережила. Мовчала, плакала ночами в подушку, і знову наче птах Фенікс піднялася з попелу. Але знову удар – другий чоловік також виявився негідником – залишив невинну, ніжну жінку ще з однією дитиною на руках. І це пережила, гідно несучи високе звання журналіста, а згодом і власного кореспондента Першого національного каналу. Зрозуміло, що в такої розумної і вродливої жінки багато заздрісників, саме через це тут так багато негативних відгуків про Ларису. А вона ж свята душа, незлослива добрячка. Коли її перший чоловік, Петро, зауважте, людина важка і вкрай непорядна, цього літа боровся за посаду головного редактора “ПВ”, вона, забувши всі образи і роки самотності, прийшла на зібрання, аби підтримати батька своєї дитини і гордо та впевнено виступити на його захист. То ж любі колеги, всі ми знаємо Ларису, як добру, порядну, інтелігентну та чесну людину, давайте якось її підтримаємо (хоча, можливо, й пізно). Уявіть, як їй зараз – всю душу, всю себе вкладала в роботу, забувши про жіноче єство, а тепер якісь виродки паскудять її добре їм”я на цьому сайті. Ларисонько, ясочко, ми тобою, тримайся!

 8. світловська була би може, нормальною, якби не вела себе як остання паскуда! анонімки, наклепи, усіляке гівно лити на кокурентів – лариса хоч сама собі признайся і скажи я гівняшка, може спокійніше будеш спати! хоча у тебе це сімейне, як не одна одну підріже…повимахуйся трохи і будеш мати резонанс…чи думаєш ніхто не знає…і який ти власкор ут-1? продажна телеАнальщиця – підпрацьовуєш на різні масмедіа…..управа є на всіх…а гендиром ти станеш обов”язково – тільки гівностоку, комунальщики так називають інженерів по каналізаційним системам:)

 9. І хто б ще тебе, підараску, похвалив, якби не ти сама. Світловська, злийся в каналізацію!

 10. Пропоную шоу в прямому ефірі – Павлюк проти Світловської. Бокс! До першої крові.

 11. Ну-ну!

 12. Ваше ну-ну – це типу погроза чи як?

 13. ….а насрать…піду по по ТРУПАХ…

 14. КОЛЕСНІЧЕНКО вами керуватиме, таки пропхалася. Тепер і Мішу Золотарьова протягне, коханця давнього. От побачите.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.