Сергій Лабазюк: «Перед оголошенням чергової хвилі мобілізації, влада має створити систему підготовки військовослужбовців» Сергій Лабазюк: «Перед оголошенням чергової хвилі мобілізації, влада має створити систему підготовки військовослужбовців»

Тільки після повного забезпечення військовослужбовців сучасною амуніцією та проведення відповідної підготовки можна оголошувати про чергову хвилю мобілізації. Таку думку висловив… Далі »

Посадовець архібудінспекції, узявши у спільники підприємця, вимагав хабара на суму 3 тис. дол. Посадовець архібудінспекції, узявши у спільники підприємця, вимагав хабара на суму 3 тис. дол.

Слідчий відділ прокуратури Хмельницької області спільно зі співробітниками Управління СБУ в області виявили факт вимагання та одержання хабара головним державним… Далі »

Рейдерів на чолі з прокурором затримано у Хмельницькому Рейдерів на чолі з прокурором затримано у Хмельницькому

13 січня Хмельницькі свободівці та Правий Сектор затримали озброєну банду перевертнів у погонах добровольчого батальйону патрульної служби міліції «Золоті ворота»,… Далі »

У Кам’янці-Подільському зросла ціна проїзду в комунальному транспорті У Кам’янці-Подільському зросла ціна проїзду в комунальному транспорті

Сьогодні під час засідання виконавчого комітету Кам’янець-Подільської міськради члени виконкому одноголосно прийняли рішення про збільшення вартості проїзду в комунальних автобусах. Таким… Далі »

У Хмельницькому пройде марш миру за загиблими під Волновахою У Хмельницькому пройде марш миру за загиблими під Волновахою

У цю неділю, 18 січня о 12:00 у Києві закликають вийти на марш миру через розстріляний бойовиками автобус з мирними… Далі »

Рада Федерації Росії не компетентна, в якому СІЗО може сидіти війсьвослужбовець зі Славути Рада Федерації Росії не компетентна, в якому СІЗО може сидіти війсьвослужбовець зі Славути

Управління організаційного забезпечення Апарату Ради Федерації Росії надало відповідь міському голові Славути Василю Сидору, який звернувся до спікера Ради Федерації Росії… Далі »

На Хмельниччині річна інфляція стрибнула до 23,7% На Хмельниччині річна інфляція стрибнула до 23,7%

За січень-грудень 2014 року ріст споживчих цін у Хмельницькій області становив 23,7%. Про це повідомляє Головне управління статистиики в області…. Далі »

Сайт Хмельницької ОДА потрапив в аутсайдери за рівнем інформнаповнення – Держкомтелерадіо Сайт Хмельницької ОДА потрапив в аутсайдери за рівнем інформнаповнення – Держкомтелерадіо

Офіційний сайт Хмельницької облдержадміністрації http://www.adm.km.ua потрапив в аутсайдери за рівнем інформаційного наповнення серед 24 офіційних веб-сайтів місцевих органів виконавчої влади. Такі дані моніторингу… Далі »

У 2014 році на Хмельниччіні вчилися відмовлятися від газу У 2014 році на Хмельниччіні вчилися відмовлятися від газу

У минулому році Хмельницька область майже на відмінно впоралась зі встановленням твердопаливних котлів за кошти державного бюджету. Натомість низка районів… Далі »