У Хмельницькому пройде марш миру за загиблими під Волновахою

У цю неділю, 18 січня о 12:00 у Києві закликають вийти на марш миру через розстріляний бойовиками автобус з мирними жителями. Хмельничан також запрошують висловити своє ставлення до тероризму та вшанувати пам’ять 13 загиблих під Волновахою.Проте час проведення акції поки неузгоджений.

Колаж з соцмереж

Колаж з соцмереж

У Хмельницькому, як і у всіх інших містах України, акція розпочнеться у неділю Майдані незалежності. Організацію заходу взяла на себе Рада “Майдану”. На вчорашньому засіданні вони ухвалили звернення до представників влади, посадовців, політичних партій та громадських організацій з пропозицією провести спільний масштабний захід, попередньо обговоривши його проведення у п`ятницю.

“Для того, щоб це був справжній великий марш миру, необхідно залучити багато людей. У п’ятницю на нашому засіданні ми разом з всіма запрошеними розробимо резолюцію та план проведення заходу, щоб це справді був спільний захід, а не лише ми самі все вирішили”, – повідомив НГП головуючий Ради “Майдану” Алім Міщук.

Про час початку маршу миру наразі відомості різняться. В хмельницькому сегменті соцмереж першим закликав прийти на акцію о 12:00 голова Хмельницького молодіжного клубу розвитку Степан Кушнір. Рада “Майдану” анонсує початок о 13:00, посилаючись на те, що Хмельницький – базарне місто і велика частина населення не покине своїх робочих місць до цієї години.

Нагадаємо, що 13 січня біля блок-посту у місті Волноваха бойовики зі сторони ДНР розстріляли блокпост, а разом з ним і рейсовий автобус, що перевозив мирних жителів.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 44

 1. Помолись за спасение и своей души, Елена. Такие мыслители как как раз и сеят кровь и войну.

 2. ДНР отправила в Украину гуманитарную помощь в виде угля
  15 января 2015 | 14:45
  Террористическая организация ДНР направила в Украину 5 вагонов с углем в качестве гуманитарной помощи
  Источник:Новости Facenews-http://www.facenews.ua/news/2015/260952/

  ​и не стыдно ?…….

 3. Надо поддержать акцию. Однозначно.

 4. Елена поговорите по душам с Путиным, может он излечится от шизофрении и ненависти. Вы всех считаете дураками и учите. Это по меньшей мере нескромно.Зарабатываете свои деньги очень грязными методами. После общения с вами чувствуешь, что прикоснулся к чему-то скользкому и мерзкому. Загляните в свое сердце и душу, что у вас там творится. Со стороны – там одна гордыня и грязь.

  • Очень жаль что у Вас сложилось такое впечатление, а я была с Вами искренней. Если Вы хотели меня оскорбить или унизить – Вам это не удалось. А знаете почему? Я просто не такая.

 5. 18 Спеціальному центру ФСБ!

  Просимо вжити вичерпних заходів із недопущення виконання злочинних вказівок та наказів вищого керівництва федеральної спецслужби з розпалювання міжнаціональної ворожнечі та ненависті до братського народу!
  P.S. «Т»!

 6. Єлєна, чи ви самі тупі, чи усіх вважаєте тупими. Ви вимагаєте щоб люди ненавиділи свою мати (Україну) і любили злу мачуху (Росію). Якщо ви живете в Україні, то ваша ненависть до рідної матері і любов до мачухи – це діагноз нездорової психічно людини, або суть сволочної істоти. Вибачте. Не матюкаюсь, але читаючи ваші коменти – хочеться.

 7. Игорь, я уже ответила Олене, что никоим образом не призываю никого не любить свою Родину, речь идет не об этом. А о правительстве и президенте, которые развязали братоубийственную войну. И на вот таких как Вы патриотах пытаются въехать в рай. Против чего боролись называется на то и напоролись: свергли олигархов, потом их же посадили на трон. Так получается. О народе никто не думал и думать не будет!!!
  P.S.Ну хоть не обматирили, Игорь, и на том как говорится спасибо. Сволочью и нездоровым человеком меня уже тут называли, Вы не первый!

 8. Елена, згодна з Вами, а ти, Олена, якщо ти хороша мати для свого сина, то ти не будеш підтримувати війну і насильство, нехай “порошенки” своїх синів відправляють на цю війну. А нам це ні до чого.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.