Сергій Лабазюк: «Перед оголошенням чергової хвилі мобілізації, влада має створити систему підготовки військовослужбовців»

Тільки після повного забезпечення військовослужбовців сучасною амуніцією та проведення відповідної підготовки можна оголошувати про чергову хвилю мобілізації. Таку думку висловив народний депутат України, представник Хмельниччини у Верховній Раді Сергій Лабазюк після голосування в парламенті.

«Перед тим, як оголошувати чергову хвилю мобілізації, влада має створити систему підготовки військовослужбовців. Бо виходить, що знову посилаємо на війну людей, які не навчені воювати, які голі й босі. В результаті хлопці стають “гарматним м’ясом”», – наголосив С. Лабазюк.

Виходячи з цього, С. Лабазюк і не підтримав рішення про часткову мобілізацію.

Нардеп додав, що армію однозначно треба підсилювати, а країну – захищати. Однак чергову мобілізацію можна оголошувати тільки після повного забезпечення військовослужбовців сучасною амуніцією та проведення відповідної кількамісячної підготовки.

Нагадаємо, парламент проголосував за оголошення чергової хвилі часткової мобілізації. За відповідне рішення проголосували 268 народних депутатів. Таким чином Рада затвердила указ президента Петра Порошенка про часткову мобілізацію, який він підписав 14 січня.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 36

  1. Так, ми любимо людей військових, які захищають нашу Україну. Вони справжні мужчини! http://glavnoe.ua/news/n209075 А труси, зрадники і запроданці заздріть їм! Ми вас не любимо. Вас, мабуть ніхто не любив, раз ви такими стали!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.