Армія SOS Хмельницький виготовлятиме серійні «кішки»

А ще – вкрай потрібні для наших бійців у зоні АТО портативні пічки  для підігріву їжі. Армія SOS Хмельницький повідомила про вихід серійних виробів від місцевої групи  волонтерів: це – кішка для розмінування й евакуації та портативна пічка.

Наразі обидва вироби, сконструйовані хмельничанами, проходять польові випробовування у підопічних підрозділах та частково передані для використання у підрозділи дружніх волонтерських груп.

Кішка складається з трьох частин, має 4 “кігті” для зачипу за проволоку або жилку, які використовують для встановлення розтяжок та “вусів”. Також вона підійде для зачипу предметів, які потрібно дистанційно зрушити з місця, або для зачипу поранених, які не можуть самостійно закріпити евакуаційний трос та знаходяться під обстрілом. У хвості знаходиться отвір для швидкого зачипу за карабін або мотузки діаметром до 13,5 мм.

kishka

Портативна піч призначена для невеликих диверсійних груп та розвідників, або рейдових груп. Вона швидко складається, до того ж, працює практично на будь-якому твердому паливі: це може бути сухий спирт, дрова, вугілля…

pichka

Дані вироби компактні та зручні у використанні, тож розробники – волонтери сподіваються, що вони допоможуть нашим воїнам на Сході України.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.