Активіст з Дунаєвець виступає за мобілізацію на схід депутатів райради

Голова громадської організації “Контроль громади” Василь Гандзюк письмово звернувся до голови Дунаєвецької райради Антона Камінського, аби той на черговій сесії запропонував депутатам записатися добровольцями на захист українських кордонів.

Про це пишуть “Ділові Дунаївці”.

“Просимо Вас оголосити на наступній сесії районної ради, що відбудеться 27 січня, про можливість депутатам  Дунаєвецької райради та всім присутнім на сесії написати заяви для вступу добровольцями до української армії”, – зазначається у листі.

34641208

Окремо Гандзюк просить запросити на сесію районного військового комісара Миколу Чубика для отримання відповідних заяв.

Нагадаємо, що 19 січня Президент України Петро Порошенко підписав Закон про затвердження Указу президента України “Про часткову мобілізацію”.

Мобілізація у 2015 році пройде в три етапи і триватиме з січня по серпень. Перший почнеться 20 січня і триватиме 90 днів, другий – орієнтовно з квітня і триватиме 60 днів, а третій етап почнеться з червня і також продовжиться упродовж 60 днів.

У рамках чергової хвилі мобілізації до лав Збройних сил будуть призвані танкісти, артилеристи, десантники, піхотинці, зв’язківці, ремонтники, водії, механіки різних систем озброєння, фахівці з питань логістики, радіоелектронної боротьби, радіаційного, хімічного, радіаційного захисту.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 4

  1. Ну Василь… завод закрив, революцию зробив, зараз депутатів на фронт відправляє.. Ось Чупакабра дунаєвецька… пье кров з крахоборів уууууу

  2. А сам горе активіст вже написав заяву? У нас багато таких говорунів, покажи приклад, придурок, сам заяву напиши

    • Василь Гандзюк, на відміну від дописувачів, вже давно написав заяву, у військоматі можете перевірити.
      Якби в Україні було більше таких як Гандзюк і війни б не було і порядок би був…

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.