Підприємство з “ДНР” виставляє своє вугілля на тендерах Хмельницької області

Товариство з обмеженою відповідальністю “Контел-Груп”, яке має донецьке коріння, активно бере участь на тендерах, що проводяться бюджетними організаціями Хмельницької області.

За даними “Вісника державних закупівель”, минулого року ця фірма навіть встигла відсвяткувати маленьку перемогу на поставку 110 т вугілля кам’яного марки АКО 25-100 у заклади освіти Деражнянського району. Йдеться про антрацитове вугілля, яке видобувають лише на окупованих територіях Донбасу.

Фото tsn.ua

Фото tsn.ua

У 2015 році “Контел-Груп” зіграло на двох тендерах. Що цікаво: під час торгів на закупівлю 100 т вугілля кам’яного для комунального соціально-медичного закладу “Меджибізький дитячий будинок-інтернат” пропозиція  “Контел-Груп” була відхилена. Причина – учасник не надав  письмову згоду (лист в довільній формі) на обробку власних персональних даних (посадових осіб учасника) (в т.ч. збирання, зберігання і поширення).

За інформацією видання “Наші гроші”, “Контел-Груп” заснована у Донецьку громадянином Росії Андрієм Олійником. За даними держреєстру, фірма вже змінила місце реєстрації на місто Хмельницький. Власник при цьому не змінився.

kontel

Разом з тим, на тендерах “Контел-Груп” вказувала для зв’язку адресу в Донецьку, а також донецький номер телефону.

kontel2

kontel3

Протягом минулого року прокуратура скасувала результати по низці тендерів, виграних “Контел-Груп”. Перевірка встановила, що фірма має у штаті лише директора та бухгалтера і тому не спроможна виконати замовлення. Також було виявлено невідповідності у документах, поданих для участі у торгах.

Як відомо, місто Донецьк належить до окупованих територій України, що знаходяться під контролем проросійських бандоформувань, котрі називають себе “Донецькою народною республікою”. Українські ЗМІ повідомляли, що донецькому бізнесу доводиться платити подвійні податки: у скарбницю України і “ДНР”.

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 7

 1. Це ще раз переконує шановні що наша місцева влада курить банмбук!!!! і займається тим….. а чим???

 2. ну виставляє і що? підприємство зареєстроване в Хмельницькому, а не в ДНР.
  на тендерах його не допускають.

 3. Для чого існує ця фірма? Думаю все просто – щоб зривати поставки вугілля. Якщо переможе в якомусь тендері, то все одно не поставить вугілля, на яке будуть чекати. Коли зрозуміють, що переможець і не збирається поставляти вугілля, оголосять новий тендер. А час то бігтиме…

 4. Деражнянський відділ освіти,молоді та спорту повідомляє, що згідно додаткової угоди договір з ТОВ “Контел-Груп” розірвано Вугілля в навчальні заклади даною фірмою не завозилось, кошти не перераховувались

  • а Тарану тільки аби сенсацію роздути на пустому місці.
   ніхто з цими днрівцями не працює

 5. ДОБРОЕ ВРЕМЯ СУТОК!
  я отлично понимаю и могу писать на украинском языке, но специально пишу на русском, потому что ВСЕ также меня поймут.
  я из Донецка. на данный момент нахожусь на территории Украины, хотя Донецк всегда буду считать такжк Украиной! постоянно слышу : “”из-за вас война началась, наши ребята гибнут, и вообще вы все это затеяли, а теперь бежите” и так далее. Снять квартиру, если ты из Донецка, – проблема. С бизнесом для донецких – проблема. Машины с донецкими номерами просто бьют или грабят. не один город не стал стал для нас домом…. Мы не думали, что будет столько негатива.
  А ВЫ не думали, что все МЫ пешки? ПЕШКИ В БОЛЬШОЙ ИГРЕ……. ВЫ пешки, Я пешка. только я не стесняюсь писать об этом. а ВЫ… ВЫ все АНОНИМЫ!!! Даже на этом сайте…
  люди потеряли ВСЁ!!!!! и по вашему, если предприятие изначально зарегистрировано на ныне оккупированной территории – оно НЕ вправе принимать участие в тендере, его НЕ вправе акцептировать итд… ? т.е. если предприятие с донецкими корнями, то это априори террористы…???
  почему-то никто не анализирует тендеры по закупке угля в Винницкой области, в Киевской, во Львовской, Волынской итд, где на манеже все те же… по 3 года как минимум, где проводятся тендера на тысячи тонн, где деребанятся миллионы гривен!!!а у нас все ждут сенсации из сфабрикованных фактов….
  что на самом деле? пришло предприятие, приняло участие в тендере на конкурсной основе согласно законодательства, было акцептировано, тк в наличии присутствовали все документы, заявленные Заказчиком. ВНИМАНИЕ!!! предложенная цена за тонну была около 200 грн дешевле от ближайшего участника.
  Предложение предприятия было акцептировано 30.07.2014г. В силу террористических действий и невозможности поставки товара заявленной марки с формулировкой «форсмажорные обстоятельства» предприятие и Заказчик разорвали договор в сентябре месяце, о чем есть уведомление на сайте государственных закупок.
  Статья заказная в погоне за сенсацией. НЕПРОВЕРЕННЫЕ ФАКТЫ. Непрофессиональный журналист.
  Информация подана спустя 5 месяцев ! после расторжения договора.
  АНАЛИЗИРУЙТЕ САМИ, ГОСПОДА….

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.