Ще рік тому хмельницькі військові отримали 210 т вугілля-непотрібу. І тепер через суд добиваються правди

Військова прокурора Західного регіону України судиться з фірмою «ЗВЗ» (Червоноград, Львівська область) про заміну неякісного вугілля, поставленого на склади в Чернівцях, Івано-Франківську, Мукачеве, Хмельницькому.

Про це йдеться у сюжеті Надії Бурдєй в телепрограмі «Наші гроші».

Журналісти з’ясували, що по цьому договору у військові містечка почали завозити вугілля дуже поганої якості – забруднене, мокре і не горюче. В одній з військових частин зізналися, що керівництво змушувало їх приймати таке вугілля, а іншим військовим частинам взагалі нічого не привезли.

ukraina_budet_korrektirovat_zakupki_uglya_v_yuar_v_zavisimosti_ot_ego_importa_iz_rf_615x462

Що стосується Квартирно-експлуатаційного відділу (м.Хмельницький), то сюди поставили 210 т неякісного кам’яного вугілля марки ГР.

Це при тому, що в опалювальний період 2014-2015 роках хмельницькі військові містечка понаднормативно забезпечені вугіллям в кількості 6 тис. т, або більше ніж на 3 роки.

Отже, у 2014 році військові могли і зовсім не закуповувати вугілля, а перерозподілити його між військовими частинами і управліннями, роблять висновки журналісти програми  «Наші гроші».

Як відомо, Західне територіальне квартирно-експлуатаційне управління Міноборони України 4 листопада 2014 року уклало угоду з ТОВ ВП «ЗВЗ» на постачання 17 тис тонн вугілля на 20,19 млн грн. Вугілля було придбано за найвищими ринковими цінами.

Власником ВП «ЗВЗ» є Богдан Голінчак з Червонограду Львівської області.

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.